2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle Dicle Üniversitesi Hastanesi ve Mehmet-Esra Cansız Vakfı tarafından hastanemizde yatan lösemi çocuklara moral etkinliği düzenledi.
Kalp hastanesi konferans salonunda gerçekleşen etkinliğe Dicle Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Mehmet Ata Akıl , Mehmet- Esra Cansız Vakfı kurucusu Mehmet Cansız ,Hastane yöneticileri ve hasta yakınları katıldı.
Pasta kesimi ve hediyelerinin dağıtımı ardından etkinlik sona erdi.
Dicle Üniversitesi Hastanesi
Lösemili Çocuklara Moral Etkinliği
![SAĞLIKTA KALITE STANDARTLARI](/images/hastaneler/5.jpg#joomlaImage://local-images/hastaneler/5.jpg?width=1200&height=480)
SAĞLIKTA KALITE STANDARTLARI
![Bize Yazın...](/images/hastaneler/6.jpg#joomlaImage://local-images/hastaneler/6.jpg?width=1200&height=480)
Bize Yazın...
![International Health Tourism](/images/hastaneler/saglikturizmi.jpg#joomlaImage://local-images/hastaneler/saglikturizmi.jpg?width=1200&height=480)