Dicle Üniversitesi Hastanesi Ana bina Polikliniklerinde açılan farkındalık standına, Dicle Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Ata Akıl, Başhekim Yardımcısı Doç.Dr.Eşref Araç, Genel Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr.Abdullah Oğuz ,Öğretim Üyesi Doç.Dr.M.Tolga Kafadar , Başhemşire Belgin Nacitarhan ve çok sayıda hastane çalışanı katıldı.
Stantta görevli sağlık çalışanları, hasta ve hasta yakınlarına broşür dağıtarak, meme kanseri ve muayenesi konusunda bilgi verdiler. Ayrıca, görevliler meme kanseri konusundaki dikkati çekmek için hasta ve yakınlarına pembe kurdele taktılar.
Dicle Üniversitesi Hastanesi
Hastanemizde, “Meme Kanseri Farkındalık Ayı” kapsamında halkı bilinçlendirmek amacıyla stant açıldı
![SAĞLIKTA KALITE STANDARTLARI](/images/hastaneler/5.jpg#joomlaImage://local-images/hastaneler/5.jpg?width=1200&height=480)
SAĞLIKTA KALITE STANDARTLARI
![Bize Yazın...](/images/hastaneler/6.jpg#joomlaImage://local-images/hastaneler/6.jpg?width=1200&height=480)
Bize Yazın...
![International Health Tourism](/images/hastaneler/saglikturizmi.jpg#joomlaImage://local-images/hastaneler/saglikturizmi.jpg?width=1200&height=480)