Eğitim-Sertifikasyon ve Proje Birimi tarafından hastanede göreve yeni başlayan Hasta ve Yaşlı Bakım personellerine 6-7 ve 10 Ağustos 2020 tarihlerinde , Genel Uyum Eğitimi ile İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimleri verildi.
Dicle Üniversitesi Hastanesi
Göreve Yeni Başlaşan Hasta ve Yaşlı Bakım personellerine, Genel Uyum Eğitimi ve İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri Verildi
![SAĞLIKTA KALITE STANDARTLARI](/images/hastaneler/5.jpg#joomlaImage://local-images/hastaneler/5.jpg?width=1200&height=480)
SAĞLIKTA KALITE STANDARTLARI
![Bize Yazın...](/images/hastaneler/6.jpg#joomlaImage://local-images/hastaneler/6.jpg?width=1200&height=480)
Bize Yazın...
![International Health Tourism](/images/hastaneler/saglikturizmi.jpg#joomlaImage://local-images/hastaneler/saglikturizmi.jpg?width=1200&height=480)