![15c857d37d874c0b8980164f26533398 IMG 20230806 WA0019](/images/03/besyo/15c857d37d874c0b8980164f26533398_IMG-20230806-WA0019.jpg)
![364585160b9c4903babc22f310615281 IMG 20230806 WA0018](/images/03/besyo/364585160b9c4903babc22f310615281_IMG-20230806-WA0018.jpg)
![b2bca742cfad4ec585b09642074354fd IMG 20230806 WA0016](/images/03/besyo/b2bca742cfad4ec585b09642074354fd_IMG-20230806-WA0016.jpg)
![dace45e8712b46d4b744338ffcabe9e7 IMG 20230806 WA0017](/images/03/besyo/dace45e8712b46d4b744338ffcabe9e7_IMG-20230806-WA0017.jpg)
MİSYONUMUZ
Hasta, hasta yakını ve çalışan odaklı, çağdaş tıbbi etik ilkelerini benimseyen, Sağlıkta Kalite, Akreditasyon, Verimlilik, Mükemmellik ve Yönetim sistemleri standartlarına uygun ve katılımcı yönetim anlayışı ile bütüncül bir sağlık hizmeti sunmaktır.
VİZYONUMUZ
"Halka Hizmet, Hakka Hizmettir" anlayışıyla, Sağlıkta Kalite, Akreditasyon, Verimlilik, Mükemmellik ve Yönetim sistemleri standartları çerçevesinde, sürekli bilgi ve teknolojisini yenileyebilen, Ülkemizde ve komşu ülkelerde güvenle anılan bir referans hastane olmaktır.
• Hasta, Hasta Yakını ve Çalışan Önceliği,
• Çalışanların aidiyet duygusu, dayanışması ve motivasyonu,
• Eğitim ve Gelişimde Süreklilik,
• Ölçümlere Dayalı Hizmet Planlaması ve Üretimi,
• Kaynakların Etkin Kullanımı,
• Önyargısız Yaklaşım, kalıcı güven
• Bilimsel ve Etik Kurallar,
• Katılımcılık, etkinlik ve etkililik.