Dicle Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Mehmet Akdağ ,hastane yöneticileri ile birlikte Türk Polis Teşkilatının 177 ‘nci Kuruluş Yıl Dönümü ve Polis Haftası nedeniyle kampüste görev yapan Polis Memurlarını ziyaret ederek Emniyet Teşkilatının 10 Nisan Polis haftasını kutladı ve görevlerinde başarılar diledi.
Dicle Üniversitesi Hastanesi
Başhekim Akdağ’dan 10 Nisan Polis Haftası Ziyareti
![SAĞLIKTA KALITE STANDARTLARI](/images/hastaneler/5.jpg#joomlaImage://local-images/hastaneler/5.jpg?width=1200&height=480)
SAĞLIKTA KALITE STANDARTLARI
![Bize Yazın...](/images/hastaneler/6.jpg#joomlaImage://local-images/hastaneler/6.jpg?width=1200&height=480)
Bize Yazın...
![International Health Tourism](/images/hastaneler/saglikturizmi.jpg#joomlaImage://local-images/hastaneler/saglikturizmi.jpg?width=1200&height=480)