4. Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi

 DSC1998 011

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Bilimsel Araştırmalar Topluluğunun organize edeceği  (DÜTF-BAT) "4.Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi" düzenlenecek

 

Dicle Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Talip GÜL, Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. Ali Kemal KADİROĞLU,  Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Ufuk ALUÇLU’nun destekleri ile yapılacak olan “4. Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi ” çalışmalarına devam eden öğrencilerimiz Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumalli Atilla ziyaretinin ardından Diyarbakır Valisi Hasan Basri GÜZELOĞLU ziyaretiyle devam etti.

Kongrenin düzenlenmesine destek veren Rektör Prof. Dr. Talip GÜL, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Kemal KADİROĞLU, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M Ufuk ALUÇLU ve yardımlarını esirgemeyen Prof. Dr. M.Emin YILMAZ’a teşekkür ederek çalışmalara başlayan Kongre Düzenleme Kurulu Başkan ve Üyeleri, çalışmalar kapsamında, Kongre Danışmanı ve Başhekim Yardımcısı  Doç.Dr. Recep DURSUN ile birlikte  Diyarbakır Valisi Hasan Basri GÜZELOĞLU'nu makamında ziyaret etti.

Heyet Başkanı Yunus DEMİRKOL, Diyarbakır Valisi Hasan Basri GÜZELOĞLU'na  yapacakları etkinlik ve faaliyetler  hakkında  bilgi verdi. Diyarbakır Valisi Hasan Basri GÜZELOĞLU da çalışmalara olumlu baktığını belirterek destek sözü verdi.

Diyarbakır Valisi Hasan Basri GÜZELOĞLU, Hastaneler Başhekim Yardımcısı Doç.Dr.Recep DURSUN ve Kongre Düzenleme Kurulu Üyeleri

 DSC1993 01  DSC1998 011 

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla ve Hastaneler Başhekim Yardımcısı Doç.Dr. Recep DURSUN ve Kongre Düzenleme Kurulu Üyeleri 

ogrenci kongresi

Sağlıkta Kalite Standartları 

 

"Mükemmelliğe Yolculuk" sloganıyla çıktığımız kalite yolculuğuna, Ulusal ve Uluslararası Kalite Kurum ve Kuruluşlarından aldığımız belgeler ile hizmetlerimizi tescilleyerek siz değerli hastalarımız ve hasta yakınlarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaya devam ediyoruz.

Online Başvuru Formu 

 

Hastanelerimizden hizmet aldığınız süre içerisinde hizmet süreçlerimiz hakkında online başvuru formu üzerinden, öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirerek hizmetlerimizin daha iyi olmasına katkı sunabilirsiniz. Lütfen Hastanelerimizde aldığınız hizmet süreciyle ilgili görüşlerinizi bize bildiriniz.

advantage033

Health Tourism

 

Dicle University Medical Faculty Hospitals not only serve our region but also serve all Middle Eastern and Asian countries, especially neighboring countries. This service is one of the most important events in the history and geographical location of Diyarbakir.