Haberler

Tıp Fakültesi Voleybol Takımı Şampiyon Oldu

DSC 4760

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Voleybol Takımı Dicle Üniversitesine bağlı fakülte ve yüksek okullar arası voleybol müsabakalarında şampiyon oldu.

On iki fakülte ve yüksekokulların katılımı ile gerçekleşen voleybol turnuvasında Tıp Fakültesini en iyi şekilde temsil ederek turnuvanın şampiyonu olan  Tıp Fakültesi voleybol takımını makamında kabul eden Rektör Yardımcısı ve Başhekim Prof. Dr. Ali Kemal Kadiroğlu, Dicle Üniversitesi Kupası’nı  takım kaptanı Baran Kocaman’a verdi.

Sporcuları tek tek kutlayan Kadiroğlu;  “ Üniversitemizdeki fakülte ve yüksekokullar arası voleybol müsabakasını birincilikle bitirip kupayı alarak kaliteli bir takım olduğunuzu ispatladınız. Sizleri tebrik eder, başarılar dilerim.” dedi.

 

DSC 4765   DSC 4768

 

DSC 4760

Haritalar

Adresimiz:
21080 Kampüs Sur
Diyarbakır Türkiye
Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi 08:00 - 12:00  ve 13:00 - 17:00
Ziyaret Saatlerimiz: Her gün 13.00-14:00

Vizyonumuz

"Halka Hizmet, Hakka Hizmettir" anlayışıyla, Sağlıkta kalite ve Akreditasyon standartları çerçevesinde, sürekli bilgi ve teknolojisini yenileyebilen, Ülkemizde ve komşu ülkelerde güvenle anılan bir referans hastane olmaktır."

Misyonumuz

"Hasta, hasta yakını ve çalışan odaklı, çağdaş tıbbi etik ilkelerini benimseyen, Sağlıkta kalite ve Akreditasyon standartlarına uygun ve katılımcı yönetim anlayışı ile bütüncül bir sağlık hizmeti sunmaktır."