Haberler

4. ULUSAL TIP ÖĞRENCİ KONGRESİ

 DSC1993 01

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Bilimsel Araştırmalar Topluluğunun organize edeceği  (DÜTF-BAT) "4.Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi" düzenlenecek

Devamını oku: 4. ULUSAL TIP ÖĞRENCİ KONGRESİ

D.Ü.T.F. Hastanelerinde Gece Denetimi

DSC 9181

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. Ali Kemal Kadiroğlu’nun Hastanelerindeki gece denetimleri devam ediyor.

Devamını oku: D.Ü.T.F. Hastanelerinde Gece Denetimi

Sağlık Turizmi Eğitim ve Danışmanlık Semineri Başladı

DSC 9095

Karacadağ Kalkınma Ajansı tarafından yürütülmekte olan 2017 yılı Teknik Destek Programı kapsamında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri tarafından tasarlanan "Sağlık Turizmi Eğitimi ve Danışmanlığı" başlıklı proje kapsamında Diyarbakır  İli içerisinde bulunan Kurum/ Kuruluşlar ve İl genelindeki sağlık kuruluşlarına yönelik seminer başladı.

Devamını oku: Sağlık Turizmi Eğitim ve Danışmanlık Semineri Başladı

Sol Ana Koroner ve Bifurkasyon Toplantısı

Diyarbakir tkd

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Kardiyoloji Anabilim Dalı ve Türk Kardiyoloji Derneğinin birlikte organize ettiği Sol Ana Koroner ve Bifurkasyon toplantısı 10 Şubat 2018 tarihinde yapılacak.

Devamını oku: Sol Ana Koroner ve Bifurkasyon Toplantısı

D.Ü.T.F Hastaneleri Sağlık Turizmine Hazırlanıyor

DSC 6282

Dünyadaki genel ekonomik bakış açısına göre sağlık turizminin diğer alternatif turizm seçenekleri içerisinde hızla gelişen sektörlerden biri konumunda olduğunu belirten, D.Ü. Tıp Fakültesi Hastaneleri Başmüdürü Uzman Yaşar Aslan, uygulanmakta olan 10.i Kalkınma programı ile Dünya sağlık turizmi piyasasında önemli bir ülke olarak yer almak ve diğer ülkelerle rekabet edebilmek amacıyla, Diyarbakır İli sağlık turizmi hizmet bileşenleri sektörlerinin tümünde kurumsal kapasitesinin yükseltilerek, sektörde hizmet sunum kalitesinin iyileştirilmesi, nitelikli insan kaynağının yetiştirilmesi ve sağlık altyapısının iyileştirilmesi hedeflendiğini hatırlatarak;

Devamını oku: D.Ü.T.F Hastaneleri Sağlık Turizmine Hazırlanıyor

Alt Kategoriler

Haritalar

Adresimiz:
21080 Kampüs Sur
Diyarbakır Türkiye
Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi 08:00 - 12:00  ve 13:00 - 17:00
Ziyaret Saatlerimiz: Her gün 13.00-14:00

Vizyonumuz

"Halka Hizmet, Hakka Hizmettir" anlayışıyla, Sağlıkta kalite ve Akreditasyon standartları çerçevesinde, sürekli bilgi ve teknolojisini yenileyebilen, Ülkemizde ve komşu ülkelerde güvenle anılan bir referans hastane olmaktır."

Misyonumuz

"Hasta, hasta yakını ve çalışan odaklı, çağdaş tıbbi etik ilkelerini benimseyen, Sağlıkta kalite ve Akreditasyon standartlarına uygun ve katılımcı yönetim anlayışı ile bütüncül bir sağlık hizmeti sunmaktır."