Haberler

D.Ü.T. Hastanelerine “2 Yıldız Kararlılık Belgesi“ Verildi

2

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri’nin EYQM kararlılık değerlendirmesi için yapmış olduğu başvuru sonunda EFQM mükemmellikte 2 yıldız Kararlılık Belgesi “ almaya hak kazandı.

Devamını oku: D.Ü.T. Hastanelerine “2 Yıldız Kararlılık Belgesi“ Verildi

DÜTF. Hastanelerinin Kalite Yolculuğu

DSC 6758

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri,2009 yılında Kurumsallaşmaya ilk adımını atmasıyla başlayan ve 2017yılında da bir dizi faaliyetlerle devam eden  Kalite Yolculuğunun,  TSE’den  TS EN ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim  Sistemi Belgesini alarak taçlandığını belirten Başhekim Prof. Dr. Ali Kemal KadiroğluBu kalite yolculuğuna bundan sonraki yıllarda da devam edeceğiz. “ dedi. 

Devamını oku: DÜTF. Hastanelerinin Kalite Yolculuğu

Kanser Hastalarına Konseri moral etkinliği 

DSC 8256

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Onkoloji servisinde tedavi gören 35 kanser hastalarının moral ve motivasyonlarını arttırmak için konser etkinliği düzenlendi. Kanser hastaları, mini konserde hem şarkı söyledi hem de halay çekti.

Devamını oku: Kanser Hastalarına Konseri moral etkinliği 

Palyatif Bakım Ünitesi Hizmete Girdi

DSC 8323

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp Hastanesi bünyesinde oluşturulan Palyatif Bakım Merkezi Rektör Prof. Dr. Talip Gül ve hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Ali Kemal Kadiroğlu ’ün katılımı ile törenle hizmete açıldı.

Devamını oku: Palyatif Bakım Ünitesi Hizmete Girdi

Şeker hastalığı dünyayı tehdit eden bir hastalıktır

diyabet2

Dicle Üniversitesi tarafından düzenlenen "Dünya Diyabet Günü" etkinlikleri devam ediyor.Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Endokrinoloji kliniği tarafından "Dünya Diyabet Günü"  haftası nedeniyle düzenlenen etkinlikler devam ediyor.

Devamını oku: Şeker hastalığı dünyayı tehdit eden bir hastalıktır

Alt Kategoriler

Haritalar

Adresimiz:
21080 Kampüs Sur
Diyarbakır Türkiye
Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi 08:00 - 12:00  ve 13:00 - 17:00
Ziyaret Saatlerimiz: Her gün 13.00-14:00

Vizyonumuz

"Halka Hizmet, Hakka Hizmettir" anlayışıyla, Sağlıkta kalite ve Akreditasyon standartları çerçevesinde, sürekli bilgi ve teknolojisini yenileyebilen, Ülkemizde ve komşu ülkelerde güvenle anılan bir referans hastane olmaktır."

Misyonumuz

"Hasta, hasta yakını ve çalışan odaklı, çağdaş tıbbi etik ilkelerini benimseyen, Sağlıkta kalite ve Akreditasyon standartlarına uygun ve katılımcı yönetim anlayışı ile bütüncül bir sağlık hizmeti sunmaktır."