tel randevu2

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  •  850 480 21 00

Karacadağ Kalkınma Ajansı ile "Eğitici Eğitimi" Projesi Protokolü İmzalandı

DSC 2839

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri ile Karacadağ Kalkınma Ajansı arasında “ Eğitici Eğitimi “ projesinin sözleşme protokolü imzalandı.

Karacadağ Kalkınma Ajansında gerçekleşen imza töreni Dicle Üniversitesi Rektör yardımcısı ve Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimi Prof.Dr. Ali Kemal KADİROĞLU ile Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekteri Dr.Hasan MARAL tarafından gerçekleştirildi.

 Dicle Üniversitesi Hastanelerimizde sağlık, idari ve yönetim ’den oluşan yaklaşık 4.000 personelimize her yıl; sağlıkta kalite standartları eğitimleri, hizmet içi eğitimlerde SKS bölüm eğitimi, genel uyum eğitimi ve bölüm işbaşı uyum eğitimleri, iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri, bebek dostu hastane eğitimler olmak üzere toplamda 80 eğitim kalemi zorunlu olarak verilmektedir. Proje kapsamında hastanelerimizde görevlendirilen eğiticilere; eğitim becerisi, iletişim becerisi, etkin dinleme, anlatım ve doğru sözcükler, beden dili, katılımcılarla eşleşme ve ahenk, ilgiyi canlı tutma, özgüven ve sakinliğini koruma, interaktif yaklaşım ve soru sorma becerilerini geliştirmek amacıyla Eğitim Koordinatörlüğü Birimimizce projelendirilen “Eğitici Eğitimi Karacadağ Kalkınma Ajansının 2018 Mayıs/Haziran dönemi Teknik Destek Programı Kapsamında asil listede 7’ci sırada TRC2/18/TD/0010 referans numarasıyla kabul edilerek sözleşme protokolü imzalandı.

Eğitici Eğitimi Programı bitiminde eğitimi başarıyla tamamlayan katılımcılara Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilecektir.

DSC 2831 DSC 2839 DSC 2846