Haberler

online ran tel

banner logo

Başkan Cumali Atilla Sağlıkçılara Karanfil Dağıttı

cumali atilla3

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla ve Ak Parti İl Başkanı Muhammed Dara Akar 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Dicle Üniversitesi Hastaneleri ana binasına gelerek Başhekim Prof. Dr. Gökhan Kırbaşı makamında ziyaret etti ve tıp bayramını kutladı.

Belediye Başkanı Atilla ve Ak Parti İl Başkanı Dara, daha sonara başhekim ile birlikte klinikleri ziyaret etti. Burada sağlık çalışanlarınım  tıp bayramını kutlayarak karanfil dağıtan başkanlar,  Kliniklerde tedavi gören hasta ve hasta yakınlarını da ziyaret ederek karanfil dağıttı. Başkan Atilla hastalarla bir süre Kürtçe sohbet ederek acil şifalar diledi.


D.Ü. Hastaneleri  Başhekimi Prof. Dr. Gökhan Kırbaş, ziyaretlerinden dolayı  Başkanlara teşekkür  ederek;" Başkanımıza ve beraberindekiler bu anlamlı günümüzde bizleri unutmadığı için. Tüm personelim adına teşekkür ediyorum. Buradan bütün tıp sektöründe çalışan meslektaşlarımın ve bütün  personellerimin  tıp bayramını kutluyorum" dedi. 

 

cumali atilla  cumali atilla2

cumali atilla3

Haritalar

Adresimiz:
21080 Kampüs Sur
Diyarbakır Türkiye
Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi 08:00 - 12:00  ve 13:00 - 17:00
Ziyaret Saatlerimiz: Her gün 13.00-14:00

Vizyonumuz

"Halka Hizmet, Hakka Hizmettir" anlayışıyla, Sağlıkta kalite ve Akreditasyon standartları çerçevesinde, sürekli bilgi ve teknolojisini yenileyebilen, Ülkemizde ve komşu ülkelerde güvenle anılan bir referans hastane olmaktır.

Misyonumuz

Hasta, hasta yakını ve çalışan odaklı, çağdaş tıbbi etik ilkelerini benimseyen, Sağlıkta kalite ve Akreditasyon standartlarına uygun ve katılımcı yönetim anlayışı ile bütüncül bir sağlık hizmeti sunmaktır.