Haberler

Başkan Cumali Atilla Sağlıkçılara Karanfil Dağıttı

cumali atilla3

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla ve Ak Parti İl Başkanı Muhammed Dara Akar 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Dicle Üniversitesi Hastaneleri ana binasına gelerek Başhekim Prof. Dr. Gökhan Kırbaşı makamında ziyaret etti ve tıp bayramını kutladı.

Belediye Başkanı Atilla ve Ak Parti İl Başkanı Dara, daha sonara başhekim ile birlikte klinikleri ziyaret etti. Burada sağlık çalışanlarınım  tıp bayramını kutlayarak karanfil dağıtan başkanlar,  Kliniklerde tedavi gören hasta ve hasta yakınlarını da ziyaret ederek karanfil dağıttı. Başkan Atilla hastalarla bir süre Kürtçe sohbet ederek acil şifalar diledi.


D.Ü. Hastaneleri  Başhekimi Prof. Dr. Gökhan Kırbaş, ziyaretlerinden dolayı  Başkanlara teşekkür  ederek;" Başkanımıza ve beraberindekiler bu anlamlı günümüzde bizleri unutmadığı için. Tüm personelim adına teşekkür ediyorum. Buradan bütün tıp sektöründe çalışan meslektaşlarımın ve bütün  personellerimin  tıp bayramını kutluyorum" dedi. 

 

cumali atilla  cumali atilla2

cumali atilla3

Haritalar

Adresimiz:
21080 Kampüs Sur
Diyarbakır Türkiye
Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi 08:00 - 12:00  ve 13:00 - 17:00
Ziyaret Saatlerimiz: Her gün 13.00-14:00

Vizyonumuz

"Bilgisini tüm hastane çalışanlarıyla paylaşan, sürekli gelişen ve geliştiren, kurumda güvenle anılan, takım ruhu ve yeniliklerin öncüsü olan bir ekip anlayışıyla, teknolojik altyapısıyla “Güvenli hastane” olma yolunda ilerleyen hastanelerimizde; SKS, SAS, ISO 9001 KYS, EFQM ve MOTE standartlarının sürekliliğini sağlayan bir koordinatörlük olmaktır.."

Misyonumuz

SKS Hastane, SAS, ISO 9001 KYS, EFQM ve MOTE Standartları kapsamında yapılacak düzenlemeler, yürütülecek faaliyetler ile ilgili usul ve esasları oluşturarak, hastalara ve öğrencilere mümkün olan en iyi şartlarda sağlık hizmeti sunan hastanelerimiz birimlerine ve üst yönetimine; İzleme, Ölçme, Analiz ve Değerlendirme yöntemleriyle danışmanlık yaparak, tüm çalışanlarla birlikte, kurumda kalite kültürünü geliştirmektir.