Haberler

online ran tel

banner logo

5. BÖLGE ASKOM TOPLANTISI DİYARBAKIR’ DA YAPILDI

askom

5. Bölge Acil Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Merkezi(ASKOM) Toplantısı 8 Mart 2017 tarihinde Diyarbakır da yapıldı.

Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Dr. Mahmut Sabri MEDİŞOĞLU başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünden Daire Başkanları, Diyarbakır, Mardin, Siirt, Batman ve Şırnak İllerinin Sağlık Müdürleri, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterleri, İl Halk Sağlığı Müdürleri, İl Sağlık Müdür Yardımcıları, Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürleri, İl Ambulans Servisi Başhekimleri, Diyarbakırda bulunan Devlet Hastaneleri ve Özel Hastanelerin Yöneticileri katıldı.

 

Diyarbakır da yapılan 5. Bölge Askom toplantısına Dicle Üniversite Hastanelerini  temsilen Başhekim Prof.Dr Gökhan Kırbaş, Başhekim yardımcısı ve hastane Askom temsilcisi Doç DrRrecep Dursun, Başhekim Yardımcısı Doç. Dr.Velat Şen, Hastane Müdür Yardımcısı İsmail Karaman katıldı.

 

Dicle Üniversitesi Hastanelerinde ki son yenilikler ile ilgili Başhekim Pof Dr Gökhan Kırbaş bilgi verirken,D.Ü.HastaneleriAskom konuşmasını da D.Dr.Recep Dursun yaptı.

 

Toplantıda; bölge içi ve bölge dışı sevklerin incelenmesi, Helikopter- Uçak ambulans hizmet dağılımı, Tüm Ambulans Hareketleri ve Hasta sevkleri, Bölge Acil Sağlık Hizmetlerinin yürütülmesine yönelik konular görüşülerek, karara bağlandı.

askom  askom1  askom2  askom3

 

Haritalar

Adresimiz:
21080 Kampüs Sur
Diyarbakır Türkiye
Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi 08:00 - 12:00  ve 13:00 - 17:00
Ziyaret Saatlerimiz: Her gün 13.00-14:00

Vizyonumuz

"Halka Hizmet, Hakka Hizmettir" anlayışıyla, Sağlıkta kalite ve Akreditasyon standartları çerçevesinde, sürekli bilgi ve teknolojisini yenileyebilen, Ülkemizde ve komşu ülkelerde güvenle anılan bir referans hastane olmaktır.

Misyonumuz

Hasta, hasta yakını ve çalışan odaklı, çağdaş tıbbi etik ilkelerini benimseyen, Sağlıkta kalite ve Akreditasyon standartlarına uygun ve katılımcı yönetim anlayışı ile bütüncül bir sağlık hizmeti sunmaktır.