Haberler

“Kalite hayat boyu devam eden bir yolculuktur.”

DSC 5255

Dicle Üniversitesi Hastaneleri Kalite Akreditasyon ve Strateji Geliştirme Koordinatörlüğü tarafından  kalite çalışmaları çerçevesinde “İyi Uygulama Proje Yarışması' düzenlendi.

Read more: “Kalite hayat boyu devam eden bir yolculuktur.”

Dicle Üniversitesi Hastaneleri Randevu Sistemine Geçti

randevu

Dicle Üniversitesi Hastanelerinde randevu sistemi uygulaması başlatıldı. Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Ali Kemal Kadiroğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada, bu uygulamayla hastanelerdeki randevu sistemini tek çatı altında topladıklarını söyledi.

Read more: Dicle Üniversitesi Hastaneleri Randevu Sistemine Geçti

2017 NÜTRİSYONEL DESTEK VE ATIK YÖNETİMİ EĞİTİMLERİ DÜZENLENDİ

4

SKS (Sağlıkta Kalite Standartları ) gereği; 2017 yıllık eğitim planımızda yer alan Nütrisyonel Destek ve Atık Yönetimi Eğitimi hastanemiz bünyesindeki çalışanlara yönelik 17/18/19/20/21.04.2017 tarihlerinde 5 (beş) oturum şeklinde Kalp Hastanesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Read more: 2017 NÜTRİSYONEL DESTEK VE ATIK YÖNETİMİ EĞİTİMLERİ DÜZENLENDİ

Sertifikalı Anne Sütü ve Emzirme Danışmanlığı Eğitimi

e1

Bebek Dostu Hastanemizde, Diyarbakır Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafında 14-15-16 Haziran tarihleri arasında Anne Sütü ve Emzirme Danışmanlığı Eğitimi verildi.

Read more: Sertifikalı Anne Sütü ve Emzirme Danışmanlığı Eğitimi

Doç.Dr.Recep Dursun “Bu Sertifika KPSS Puanından Daha Önemli”

DSC 5235

Dicle Üniversitesi Hastaneleri Sertifikasyon Eğitim Kursları devam ediyor. 2016 yılında başlayan ve bu yılda devam eden Sertifikasyon Eğitim Programı çerçevesinde açılan kursa katılan 30 Yoğun Bakım Hemşiresi daha sertifika aldı.

Read more: Doç.Dr.Recep Dursun “Bu Sertifika KPSS Puanından Daha Önemli”

Subcategories

Haritalar

Adresimiz:
21080 Kampüs Sur
Diyarbakır Türkiye
Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi 08:00 - 12:00  ve 13:00 - 17:00
Ziyaret Saatlerimiz: Her gün 13.00-14:00

Vizyonumuz

"Halka Hizmet, Hakka Hizmettir" anlayışıyla, Sağlıkta kalite ve Akreditasyon standartları çerçevesinde, sürekli bilgi ve teknolojisini yenileyebilen, Ülkemizde ve komşu ülkelerde güvenle anılan bir referans hastane olmaktır.

Misyonumuz

Hasta, hasta yakını ve çalışan odaklı, çağdaş tıbbi etik ilkelerini benimseyen, Sağlıkta kalite ve Akreditasyon standartlarına uygun ve katılımcı yönetim anlayışı ile bütüncül bir sağlık hizmeti sunmaktır.