tel randevu2

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  •  850 480 21 00
e randevu e sonuc yemek1 e rehber gebe son1

Çocuk Hastanesi

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri sağlık kampüsünde hizmet veren çocuk hastanemiz 120 yatak kapasitesi ile

Kalp Hastanesi1

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk ve tek Kalp Hastanesi olarak hizmet veren Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi’nde

Onkoloji Hastanesi1

Bölgenin en büyük kanser teşhis ve tedavi hastanesi olan Onkoloji Hastanemizde Medikal Onkoloji ve Radyasyon Onkolojisi

Acil Hastanesi

Acil ve Travmatoloji Hastanemiz, 11 bin metrekare kapalı alanda 68’i Yoğun Bakım yatağı olmak üzere toplamda 110

Surların Kalbinde Acili Sen Anlat 14. Acil Tıp Asistan Sempozyumu Üniversitemizde Yapılacak

DSC 5881

 

Türkiye Acil Tıp Derneği (TATD) ve ACİL Tıp Asistan Birliği (ATAB) nın çatısı altında, Türkiye’nin ilk ve tek tamamı acil tıp asistanlarından oluşan komitelerin görev aldığı ACİL TIP ASİSTAN SEMPOZYUMU’ nun 14.sü 18-21 Nisan 2019 tarihinde Diyarbakır’da düzenlenecek.

Sempozyumun ana temaları olgular eşliğinde iki farklı alan üzerine olacak.  Ana tema olarak ‘Uyuşturucu-Keyif Verici-Narkotik Madde Kullanımı’ ve bütün acil asistanlarının yumuşak karnı olan ‘Pediatrik Aciller’ ele alınacak. Bu anlamda Türkiye Acil Tıp Derneği (TATD), ACİL Tıp Asistan Birliği (ATAB) ve Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil ve Travmatoloji Anabilim Dalında çalışan asistanlardan oluşan komite üyeleri Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı ve Hastaneler Başhekimliğini ziyaret ettiler.

 

DSC 5860 DSC 5881 DSC 5884 

Sağlıkta Kalite Standartları 

 

"Mükemmelliğe Yolculuk" sloganıyla çıktığımız kalite yolculuğuna, Ulusal ve Uluslararası Kalite Kurum ve Kuruluşlarından aldığımız belgeler ile hizmetlerimizi tescilleyerek siz değerli hastalarımız ve hasta yakınlarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaya devam ediyoruz.

Online Başvuru Formu 

 

Hastanelerimizden hizmet aldığınız süre içerisinde hizmet süreçlerimiz hakkında online başvuru formu üzerinden, öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirerek hizmetlerimizin daha iyi olmasına katkı sunabilirsiniz. Lütfen Hastanelerimizde aldığınız hizmet süreciyle ilgili görüşlerinizi bize bildiriniz.

advantage033

Health Tourism

 

Dicle University Medical Faculty Hospitals not only serve our region but also serve all Middle Eastern and Asian countries, especially neighboring countries. This service is one of the most important events in the history and geographical location of Diyarbakir.