tel randevu2

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • 0850 480 21 00
e randevu e sonuc yemek1 e rehber gebe son1

Çocuk Hastanesi

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri sağlık kampüsünde hizmet veren çocuk hastanemiz 120 yatak kapasitesi ile

Kalp Hastanesi1

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk ve tek Kalp Hastanesi olarak hizmet veren Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi’nde

Onkoloji Hastanesi1

Bölgenin en büyük kanser teşhis ve tedavi hastanesi olan Onkoloji Hastanemizde Medikal Onkoloji ve Radyasyon Onkolojisi

Acil Hastanesi

Acil ve Travmatoloji Hastanemiz, 11 bin metrekare kapalı alanda 68’i Yoğun Bakım yatağı olmak üzere toplamda 110

D.Ü. Hastanelerinde Görevli Veri Giriş Elemanları Hbys/Lbys Eğitiminden Geçti

IMG 6164

 

Dicle Üniversitesi Hastaneleri Yönetim Kurulu kararıyla “HBYS Eğitim Günleri” adı altında Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri(HBYS) ve Laboratuvar Bilgi Yönetim sistemleri(LBYS) Eğitimi 06 Ekim 2018 Cumartesi günü Başhekimlik Konferans Salonunda başlayıp 09 Ocak 2019 Çarşamba günü sona erdi.

Eğitime; Klinik/Poliklinik, Anabilim Dalı/Bilim Dalında çalışan; sekreter, veri giriş, hasta kabul kayıt görevlileri katıldı. Yaklaşık 219 kişinin katıldığı Eğitim; her hafta Salı ve Çarşamba günleri saat 17.00-19.00 arasında Başhekimlik katındaki Tıp Fakültesi konferans salonunda yaklaşık 3 ay devam etti.

Eğitimci olarak Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri Merkezi(HBYSM)’nde görevli öğretim elemanları ile Probel yazılım firması çalışanları görev aldı. Eğitimin organizasyonunda Hastane Eğitim Birimi, Hastane Bilgi Yönetim Sistemi Merkezi ve Hastane Yöneticileri görev aldı.

16 Ocak 2019 tarihinde saat:17.00’da yapılan sınavla eğitim tamamlanmış oldu. Eğitimde başarılı olanlara Hastane Eğitim Birimince Eğitim Başarı Belgesi verilecektir.

IMG 6167 IMG 6164 IMG 6172 

Sağlıkta Kalite Standartları 

 

"Mükemmelliğe Yolculuk" sloganıyla çıktığımız kalite yolculuğuna, Ulusal ve Uluslararası Kalite Kurum ve Kuruluşlarından aldığımız belgeler ile hizmetlerimizi tescilleyerek siz değerli hastalarımız ve hasta yakınlarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaya devam ediyoruz.

Online Başvuru Formu 

 

Hastanelerimizden hizmet aldığınız süre içerisinde hizmet süreçlerimiz hakkında online başvuru formu üzerinden, öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirerek hizmetlerimizin daha iyi olmasına katkı sunabilirsiniz. Lütfen Hastanelerimizde aldığınız hizmet süreciyle ilgili görüşlerinizi bize bildiriniz.

advantage033

Health Tourism

 

Dicle University Medical Faculty Hospitals not only serve our region but also serve all Middle Eastern and Asian countries, especially neighboring countries. This service is one of the most important events in the history and geographical location of Diyarbakir.