tel randevu2

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  •  850 480 21 00
e randevu e sonuc yemek1 e rehber gebe son1

Çocuk Hastanesi

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri sağlık kampüsünde hizmet veren çocuk hastanemiz 120 yatak kapasitesi ile

Kalp Hastanesi1

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk ve tek Kalp Hastanesi olarak hizmet veren Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi’nde

Onkoloji Hastanesi1

Bölgenin en büyük kanser teşhis ve tedavi hastanesi olan Onkoloji Hastanemizde Medikal Onkoloji ve Radyasyon Onkolojisi

Acil Hastanesi

Acil ve Travmatoloji Hastanemiz, 11 bin metrekare kapalı alanda 68’i Yoğun Bakım yatağı olmak üzere toplamda 110

Hastane Afet Ve Acil Durum Planı (Hap) Eğitimi Verildi

DSC 2984

 

İl Sağlık müdürlüğü tarafından organize edilen “Hastane Afet ve Acil Durum Planı” eğitimi Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesinde Hastane kılavuzunda görevli olan tüm personellere verildi.

Eğitime Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri  Başhekimi Prof.Dr.Ali Kemal Kadiroğlu , Başhekim yardımcıları, hastane yöneticileri ve ilgili birimlerde çalışan personeller katıldı. Eğitim programın açılışında konuşma yapan Başhekim KADİROĞLU; hastane afet planların öneminden bahsetti. Ayrıca eğitimlerin olgunlaşması için mutlaka tatbikatlarla pekiştirilmesi gerektiğini vurguladı.

Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan Hastane Afet ve Acil Durum Planları (HAP) Uygulama Yönetmeliği 20.03.2015 tarihli ve 29301 sayılı Resmi Gazetede yayımlandıktan sonra 2 yıldır Yönetmelik gereği Hastane Afet ve Acil Durum Planı (HAP) Kılavuzları hazırlanması için son 1 yıldır HAP eğitimleri verilmeye başlandı. Yılda 2 kez Sağlık Bakanlığı tarafından HAP hazırlanması konusunda eğitici eğitimi almış sağlıkçılar tarafından İl sağlık müdürlüklerinde HAP eğitimleri veriliyordu. Bu kapsamda bu yıl Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanelerinde HAP da görevli tüm ekiplere 3 gün boyunca eğitimler verildi.

DSC 2984 DSC 2986 DSC 2987 DSC 3254 DSC 3262 DSC 3265

Sağlıkta Kalite Standartları 

 

"Mükemmelliğe Yolculuk" sloganıyla çıktığımız kalite yolculuğuna, Ulusal ve Uluslararası Kalite Kurum ve Kuruluşlarından aldığımız belgeler ile hizmetlerimizi tescilleyerek siz değerli hastalarımız ve hasta yakınlarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaya devam ediyoruz.

Online Başvuru Formu 

 

Hastanelerimizden hizmet aldığınız süre içerisinde hizmet süreçlerimiz hakkında online başvuru formu üzerinden, öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirerek hizmetlerimizin daha iyi olmasına katkı sunabilirsiniz. Lütfen Hastanelerimizde aldığınız hizmet süreciyle ilgili görüşlerinizi bize bildiriniz.

advantage033

Health Tourism

 

Dicle University Medical Faculty Hospitals not only serve our region but also serve all Middle Eastern and Asian countries, especially neighboring countries. This service is one of the most important events in the history and geographical location of Diyarbakir.