tel randevu2

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  •  850 480 21 00
e randevu e sonuc yemek1 e rehber gebe son1

Çocuk Hastanesi

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri sağlık kampüsünde hizmet veren çocuk hastanemiz 120 yatak kapasitesi ile

Kalp Hastanesi1

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk ve tek Kalp Hastanesi olarak hizmet veren Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi’nde

Onkoloji Hastanesi1

Bölgenin en büyük kanser teşhis ve tedavi hastanesi olan Onkoloji Hastanemizde Medikal Onkoloji ve Radyasyon Onkolojisi

Acil Hastanesi

Acil ve Travmatoloji Hastanemiz, 11 bin metrekare kapalı alanda 68’i Yoğun Bakım yatağı olmak üzere toplamda 110

Eğitici Eğitimi Projemiz Kabul Edildi

kkadicle

Dicle Üniversitesi Hastanelerimizde sağlık çalışanlarına, idari çalışanlarına, yönetim çalışanlarına ortalama 4.000 çalışanımıza her yıl; sağlıkta kalite standartları eğitimlerinde (23 eğitim kalemi), hizmet içi eğitimlerde SKS bölüm eğitimi (14 eğitim kalemi), genel uyum eğitimi ve bölüm işbaşı uyum eğitimleri (25 eğitim kalemi), iş sağlığı ve güvenliği eğitiminde (14 eğitim kalemi), bebek dostu hastane eğitiminde 4 eğitim kalemi olmak üzere seksen 80 eğitim kalemi zorunlu eğitim olarak verilmektedir. Bu kapsamda hastanelerimizde görevlendirilen eğiticilere; eğitim becerisi, iletişim becerisi, etkin dinleme, anlatım ve doğru sözcükler, beden dili, katılımcılarla eşleşme ve ahenk, ilgiyi canlı tutma, özgüven ve sakinliğini koruma, interaktif yaklaşım ve soru sorma becerilerini geliştirmek amacıyla Eğitim Koordinatörlüğü Birimimizce projelendirilen “Eğitici Eğitimi” Karacadağ Kalkınma Ajansının 2018 Mayıs/Haziran dönemi Teknik Destek Programı Kapsamında asil listede 7’ ci sırada TRC2/18/TD/0010 referans numarasıyla kabul edilmiştir. Eğitici Eğitimi Programı bitiminde eğitimi başarıyla tamamlayan katılımcılara Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilecektir.

Sağlıkta Kalite Standartları 

 

"Mükemmelliğe Yolculuk" sloganıyla çıktığımız kalite yolculuğuna, Ulusal ve Uluslararası Kalite Kurum ve Kuruluşlarından aldığımız belgeler ile hizmetlerimizi tescilleyerek siz değerli hastalarımız ve hasta yakınlarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaya devam ediyoruz.

Online Başvuru Formu 

 

Hastanelerimizden hizmet aldığınız süre içerisinde hizmet süreçlerimiz hakkında online başvuru formu üzerinden, öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirerek hizmetlerimizin daha iyi olmasına katkı sunabilirsiniz. Lütfen Hastanelerimizde aldığınız hizmet süreciyle ilgili görüşlerinizi bize bildiriniz.

advantage033

Health Tourism

 

Dicle University Medical Faculty Hospitals not only serve our region but also serve all Middle Eastern and Asian countries, especially neighboring countries. This service is one of the most important events in the history and geographical location of Diyarbakir.