tel randevu2

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  •  850 480 21 00
e randevu e sonuc yemek1 e rehber gebe son1

Çocuk Hastanesi

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri sağlık kampüsünde hizmet veren çocuk hastanemiz 120 yatak kapasitesi ile

Kalp Hastanesi1

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk ve tek Kalp Hastanesi olarak hizmet veren Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi’nde

Onkoloji Hastanesi1

Bölgenin en büyük kanser teşhis ve tedavi hastanesi olan Onkoloji Hastanemizde Medikal Onkoloji ve Radyasyon Onkolojisi

Acil Hastanesi

Acil ve Travmatoloji Hastanemiz, 11 bin metrekare kapalı alanda 68’i Yoğun Bakım yatağı olmak üzere toplamda 110

Tüm Çalışanlarımıza İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimleri Verildi

DSC 2069

 

Avrupa Birliği uyum yasaları çerçevesinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından hazırlanan çalışma hayatına yönelik 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereği Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanelerinde Çalışan tüm personellerimize İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimleri verildi.

Söz konusu Kanun çerçevesinde Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri olarak yükümlülüklerin yerine getirilmesi ve İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerinin yürütülmesi amacıyla oluşturulan İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulunca 26.02.2018 tarih ve 2 sayılı toplantısında alınan kararlar doğrultusunda Sürekli İşçi Kadrosuna geçirilen personellerle birlikte toplam da 2500 çalışanımıza,Başhekimliğimiz İş Sağlığı Güvenliği Birimi ve Eğitim Birimimiz Koordinasyonunda 16-25 Mayıs 2018 tarihleri arasında  Dicle Üniversitesi Rektörlüğü  Kongre merkezinde “Çalışma mevzuatı ile ilgili bilgiler, Çalışanların yasal hak ve sorumlulukları, İşyeri temizliği ve düzeni, İş kazası ve meslek hastalığından doğan hukuki sonuçlar, Meslek hastalıklarının sebepleri, Hastalıktan korunma prensipleri ve korunma tekniklerinin uygulanması, Biyolojik ve psikososyal risk etmenleri, İlkyardım ve Teknik Konular , Tahliye Planları  ve İş Sağlığı ve Güvenliği “hizmetleri konusunda uzmanlar tarafından eğitimler verildi.

DSC 2046 DSC 2050 DSC 2053 DSC 2054 DSC 2055 DSC 2069

Sağlıkta Kalite Standartları 

 

"Mükemmelliğe Yolculuk" sloganıyla çıktığımız kalite yolculuğuna, Ulusal ve Uluslararası Kalite Kurum ve Kuruluşlarından aldığımız belgeler ile hizmetlerimizi tescilleyerek siz değerli hastalarımız ve hasta yakınlarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaya devam ediyoruz.

Online Başvuru Formu 

 

Hastanelerimizden hizmet aldığınız süre içerisinde hizmet süreçlerimiz hakkında online başvuru formu üzerinden, öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirerek hizmetlerimizin daha iyi olmasına katkı sunabilirsiniz. Lütfen Hastanelerimizde aldığınız hizmet süreciyle ilgili görüşlerinizi bize bildiriniz.

advantage033

Health Tourism

 

Dicle University Medical Faculty Hospitals not only serve our region but also serve all Middle Eastern and Asian countries, especially neighboring countries. This service is one of the most important events in the history and geographical location of Diyarbakir.