tel randevu2

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  •  850 480 21 00
e randevu e sonuc yemek1 e rehber gebe son1

Çocuk Hastanesi

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri sağlık kampüsünde hizmet veren çocuk hastanemiz 120 yatak kapasitesi ile

Kalp Hastanesi1

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk ve tek Kalp Hastanesi olarak hizmet veren Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi’nde

Onkoloji Hastanesi1

Bölgenin en büyük kanser teşhis ve tedavi hastanesi olan Onkoloji Hastanemizde Medikal Onkoloji ve Radyasyon Onkolojisi

Acil Hastanesi

Acil ve Travmatoloji Hastanemiz, 11 bin metrekare kapalı alanda 68’i Yoğun Bakım yatağı olmak üzere toplamda 110

Anneler Günü Etkinliği

DSC 1848

Psikoterapist Ferhat Aslan; “Anne mutlu değilse, yuva mutlu değil, yuva mutlu değilse toplum mutlu değildir. Mutlu bir annenin bağrında mutlu çocuklar yetişir.  “ dedi. 
Anneler Günü nedeniyle Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri ile DÜKSAM ve Foto No 21 Fotoğraf  Derneği tarafından “Anneler Günü” etkinliği düzenlendi  
Kalp Hastanesi Konferans Salonunda yapılan etkinliğe, Rektör Prof. Dr. Talip Gül’ün eşi Nuray Gül, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tahsin Kılıçoğlu, SKS Daire Başkanı Abdullah  Getiren Başhemşire Rahime Atl,ı DÜKSAM Müdiresi Şehnaz Altunakar ve davetliler katıldı.
Düksam Müdiresi Şehnaz Altunakar’ın anneler gününü kutlamasının ardında  Foto No 21 Fotoğraf  Derneği adına konuşan Helin Paçal, annelerin toplumun temel direği olduğunu ifade edere;  “ Dünya da anneler olmasaydı insanlık olmazdı, gerçek sevgi ve merhamet  görmek isteyenler annelerine bakmalıdır” şeklinde duygularını dile getirdi.   
Diş Fakültesi Öğrencilerinin oluşturduğu grup protesto’nun verdiği mini konserin ardından sahne alan Psikoterapist Ferhat Aslan, annelerin anneler gününü kutlayarak; “ Anne mutlu değilse, yuva mutlu değil, yuva mutlu değilse toplum mutlu değildir. Mutlu bir annenin  bağrında mutlu çocuklar yetişir.  “ dedi. 
 Şiddet göstermeden de sorun çözülebilir 
Araştırmalar, okuyanların  daha çok şiddete başvurduğunu gösterdiğini belirten Aslan; “ aslında evlilikler gerçek kişiliği ortaya çıkarıyor. Ya siz sorunu çözeceksiniz, yada sorun sizi çözecek. Evde erkek dikleştiğinde kadın, kadın dikleştiğinde ise erke dikleşmemelidir. Allah güçlü bir erkeği güçsüz bir kadını dövsün diye yaratmamıştır. Toplum olarak en çok ihtiyaç duyduğumuz şey nezakettir. Yumuşak dildir. Sert bir üslup kullanıldığında karşı taraf da savunmaya geçer. Bir davranışı çocuklara ne kadar yasaklarsanız  çocuk o davranışına devam eder. Aranızda güven bağı yoksa ona tesir edemezsiniz.  ” dedi. 
Daha sonra çocuğu D.Ü. Hastaneleri Çocuk Onkoloji bölümünde tedavi gören Rızkat Şahin’e yılın annesi olarak Rektör Talıp Gül’ün eşi Nuray Gül tarafından çiçek takdim edildi. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tahsin  Kılıçoğlu tarafından  etkinliğe katkılarından dolayı Ferhat Aslan’a teşekkür  plaket verildi.
Foto No 21 Fotoğraf  Derneği tarafından  konferans girişinde açılan fotoğraf sergisi  davetliler tarafından  büyük ilgi  gördü.
DSC 1857 DSC 1853 DSC 1848 DSC 1842 DSC 1833 DSC 1827 DSC 1823 DSC 1825 DSC 18151 DSC 1825
 

Sağlıkta Kalite Standartları 

 

"Mükemmelliğe Yolculuk" sloganıyla çıktığımız kalite yolculuğuna, Ulusal ve Uluslararası Kalite Kurum ve Kuruluşlarından aldığımız belgeler ile hizmetlerimizi tescilleyerek siz değerli hastalarımız ve hasta yakınlarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaya devam ediyoruz.

Online Başvuru Formu 

 

Hastanelerimizden hizmet aldığınız süre içerisinde hizmet süreçlerimiz hakkında online başvuru formu üzerinden, öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirerek hizmetlerimizin daha iyi olmasına katkı sunabilirsiniz. Lütfen Hastanelerimizde aldığınız hizmet süreciyle ilgili görüşlerinizi bize bildiriniz.

advantage033

Health Tourism

 

Dicle University Medical Faculty Hospitals not only serve our region but also serve all Middle Eastern and Asian countries, especially neighboring countries. This service is one of the most important events in the history and geographical location of Diyarbakir.