tel randevu2

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  •  850 480 21 00
e randevu e sonuc yemek1 e rehber gebe son1

Çocuk Hastanesi

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri sağlık kampüsünde hizmet veren çocuk hastanemiz 120 yatak kapasitesi ile

Kalp Hastanesi1

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk ve tek Kalp Hastanesi olarak hizmet veren Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi’nde

Onkoloji Hastanesi1

Bölgenin en büyük kanser teşhis ve tedavi hastanesi olan Onkoloji Hastanemizde Medikal Onkoloji ve Radyasyon Onkolojisi

Acil Hastanesi

Acil ve Travmatoloji Hastanemiz, 11 bin metrekare kapalı alanda 68’i Yoğun Bakım yatağı olmak üzere toplamda 110

Personel Görev Talimatı Toplantısı Yapıldı

DSC 1587

Dicle Üniversitesi Hastanelerinde taşeron elemanı olarak çalışan ve bir süre önce kadrolu işçi statüsüne geçirilen işçiler için görev talimatı toplantıları yapılamaya başlandı.

Taşeron işçilerinin 2 Nisan 2018 tarihinde kadrolu işçi statüsünde hastane bünyesinde istihdam edilen ve hastane yönetimi tarafından, Temizlik, Hasta destek, Veri giriş kontrol işletmeni gibi görev bölümüne ayrılan personeller için görev talimatı toplantılarına başlandı.

Hasta Destek ve Temizlik Personelleri için D.Ü. Tıp Fakültesi Kalp Hastanesi Konferans Salonunda yapılan “ Görev Talimatı” Toplantısına Hastaneler Başmüdürü Oktay Arıtürk, temizlik ve destek elemanlarından sorumlu Pakize Karayel, temizlik ve hasta destek elemanları katıldı.

Toplantının açış konuşmasını yapan Hastaneler Başmüdürü Oktay Arıtürk;  D.Ü.Tıp Fakültesi Hastanelerinin bölgeye hitap ettiğini, hastanelerde hijyenin çok önemli olduğunu hatırlatarak; “ Bu hijyenin en büyük ayağı da sizlersiniz. Bu konuda sizlere büyük görevler düşüyor. Kılık ve kıyafetlerinize dikkat ediniz. üniformanızı giyiniz. Mesainize riayet ediniz. Malzemeleri uygun ve dikkatli kullanmanızı. Hastanemizi koruyup kolayınız. Hasta ve hasta yakınları, personel arkadaşlarınız ile as ve üstlerinizle iyi geçinin,  münakaşaya girmeyiniz. İşlerinizi düzgün yapın, talimatlara uyun, mesainize zamanında gelip gidiniz “  önerisinde bulundu

DSC 1587 DSC 1593 DSC 1599 DSC 1600 DSC 1606

Sağlıkta Kalite Standartları 

 

"Mükemmelliğe Yolculuk" sloganıyla çıktığımız kalite yolculuğuna, Ulusal ve Uluslararası Kalite Kurum ve Kuruluşlarından aldığımız belgeler ile hizmetlerimizi tescilleyerek siz değerli hastalarımız ve hasta yakınlarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaya devam ediyoruz.

Online Başvuru Formu 

 

Hastanelerimizden hizmet aldığınız süre içerisinde hizmet süreçlerimiz hakkında online başvuru formu üzerinden, öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirerek hizmetlerimizin daha iyi olmasına katkı sunabilirsiniz. Lütfen Hastanelerimizde aldığınız hizmet süreciyle ilgili görüşlerinizi bize bildiriniz.

advantage033

Health Tourism

 

Dicle University Medical Faculty Hospitals not only serve our region but also serve all Middle Eastern and Asian countries, especially neighboring countries. This service is one of the most important events in the history and geographical location of Diyarbakir.