tel randevu2

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  •  850 480 21 00
e randevu e sonuc yemek1 e rehber gebe son1

Çocuk Hastanesi

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri sağlık kampüsünde hizmet veren çocuk hastanemiz 120 yatak kapasitesi ile

Kalp Hastanesi

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk ve tek Kalp Hastanesi olarak hizmet veren Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi’nde

Onkoloji Hastanesi

Bölgenin en büyük kanser teşhis ve tedavi hastanesi olan Onkoloji Hastanemizde Medikal Onkoloji ve Radyasyon Onkolojisi

Acil Hastanesi

Acil ve Travmatoloji Hastanemiz, 11 bin metrekare kapalı alanda 68’i Yoğun Bakım yatağı olmak üzere toplamda 110

Rektör Gül Personelle Yemekte Bir Araya Geldi

DSC 9710

 

Mütevazi ve alçak gönüllüğü ile bilinen Rektör Gül’ü Tıp Fakültesi Hastaneleri memur yemekhanesinde  görüntüledik. Yemek kuyruğunda sıra beklerken görüntülediğimiz Rektör Talip Gül, yemek kuyruğunda, kendi yemek servisini yaparak personellerle birlikte yemek yiyip sohbet etti.

Memnuniyetlerini alkışla dile getirdiler

Sağlık -Sen Şube Başkan Yardımcısı Veysel Cangül de, yıllardan beri var olan personel yemek sonuna yapılan köklü çözüm ve iyileştirmelerden dolayı tüm çalışanlar adına rektör ve hastane yönetimine teşekkür etti. Personeller de memnuniyetlerini alkışlarla dile getirdiler. Rektör Gül de  hizmetlerinin daha güzel ve katlanarak  devam edeceğini söyledi.

Personelin beslenme konularına özellikle hassasiyet gösterdiklerini belirten  Prof. Dr. Talip Gül, göreve gelmeden önce personel yemeğinin üç çeşit olduğuna dikkat çekti ve; “Göreve geldikten sonra  hep şikayet konusu olan personel yemeğini daha kaliteli ve  çeşidini de dörde çıkararak bir ihtiyaca daha cevap verdik.” dedi.

Gül, personellerle birlikte yemek yedi, yemeklerin kalitesini ve lezzetini beğendiğini, yemek kalitesini ve çeşidini artırmadan  mutlu olduklarını ve  göreve geldikleri  günden itibaren bu tarz bir çalışmanın alt yapısını oluşturmaya çalıştıklarını söyledi.

DSC 9705 DSC 9710 DSC 9717 DSC 9725 DSC 9728 DSC 9731 DSC 9736 DSC 9737 DSC 9739 

Sağlıkta Kalite Standartları 

 

"Mükemmelliğe Yolculuk" sloganıyla çıktığımız kalite yolculuğuna, Ulusal ve Uluslararası Kalite Kurum ve Kuruluşlarından aldığımız belgeler ile hizmetlerimizi tescilleyerek siz değerli hastalarımız ve hasta yakınlarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaya devam ediyoruz.

Online Başvuru Formu 

 

Hastanelerimizden hizmet aldığınız süre içerisinde hizmet süreçlerimiz hakkında online başvuru formu üzerinden, öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirerek hizmetlerimizin daha iyi olmasına katkı sunabilirsiniz. Lütfen Hastanelerimizde aldığınız hizmet süreciyle ilgili görüşlerinizi bize bildiriniz.

advantage033

Health Tourism

 

Dicle University Medical Faculty Hospitals not only serve our region but also serve all Middle Eastern and Asian countries, especially neighboring countries. This service is one of the most important events in the history and geographical location of Diyarbakir.