tel randevu2

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  •  850 480 21 00
e randevu e sonuc yemek1 e rehber gebe son1

Çocuk Hastanesi

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri sağlık kampüsünde hizmet veren çocuk hastanemiz 120 yatak kapasitesi ile

Kalp Hastanesi1

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk ve tek Kalp Hastanesi olarak hizmet veren Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi’nde

Onkoloji Hastanesi1

Bölgenin en büyük kanser teşhis ve tedavi hastanesi olan Onkoloji Hastanemizde Medikal Onkoloji ve Radyasyon Onkolojisi

Acil Hastanesi

Acil ve Travmatoloji Hastanemiz, 11 bin metrekare kapalı alanda 68’i Yoğun Bakım yatağı olmak üzere toplamda 110

Kardiyologlar Diyarbakır’da Bir araya Geldi

DSC 96976710

 

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Kardiyoloji Anabilim Dalı ve Türk Kardiyoloji Derneğinin birlikte organize ettiği “Sol Ana Koroner ve Bifurkasyon Toplantısı” yapıldı.

Diyarbakır da yapılan Sol Ana Koroner ve Bifurkasyon toplantısının açış konuşmasını yapan Dicle Üniversitesi Tıp fakültesi  Kalp Hastanesi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Nizamettin Toprak, bu toplantıyı önemsediğini belirterek; “ Kardiyoloji anabilim dalımızda şuana kadar  eğitim, araştırma konularında elimizden geleni yaptık. Genç arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim.  Onlar sayesinde iyi bir ivme kazandık. Hem merkezimiz hem de çevremizdeki tüm arkadaşlarımız zor koşullarda büyük bir özveri ile  gün geçtikçe daha iyi bir şekilde çalışmalarını yapmaktadır.  Toplantılar açısından Diyarbakır verimli bir yer. Hem üniversite, hem kardiyoloji alanında nerdeyse gün başına  birden fazla  bilimsel etkinlik düşüyor. Kardiyoloji alanında bizim burada çok sayıda toplantılar yapıldı. “ dedi.

“Misafirperverliğiniz içi teşekkürler “

Türk Kardiyoloji Derneği Başkanı Prof. Dr. Enver Atalar da konuşmasında, toplantıyı düzenleyen hocalara teşekkür ederek; “ Gerçekten bu toplantı küçük bir  kongre havasında  yapılıyor.   Her kesin ellerine sağlık.  Misafirperverliğiniz için çok teşekkür ederim.  Daha illeri yıllarda burada yeni toplantılar yapmak için bizi heveslendiriyorlar. Bir çok ilde böyle  toplantılar yapıyoruz.  Diyarbakır’dan böyle bir talep geldiğinde çok sevindik.

Benim girişimsel kardiyoloji birliği başkanı olarak yapmayı istediğim yada  vurgulamak istediğim  şeylerden  bir tanesi da doğru işler yapmamız, girişimsel kardiyologlar olarak fazlasıyla özverili  çalışıyoruz.  Hatta abartıyoruz.  7/24 çalışan başka bir meslek grubu yoktur.  Ama her zaman doğru çalışalım İnşallah hepimiz için iyi bir toplantı olur. “ şeklinde konuştu.  

Üç oturum halinde yapıldı.

Üç oturum halinde yapıldı. Prof. Dr. Enver Atalar ve Prof. Dr. Nizamettin Toprak’ın Başkanlığını yaptığı birinci oturumda D.Ü. Tıp Fakültesi Kalp Hastanesi Öğretim Üyesi Doç Dr. Faruk Ertaş, Bifurkasyon Lezyonlarına Teorik Yaklaşım konusunda sunum yaptı.

Talat Keleş, Ertan Ural, Oğuz Yavuzgil, Ömer Alyan, Feyzullah Beşli, Zülküf  Karahan ve Fehmi Kaçmaz, Oğuz Yavuzgil, Erkan Baysal, Hasan Kaya, İ. Halil Dedeoğlu, Mert Evlice Mesut Gitmez, Aykut Yılmaz, Reşit Tanırcı ve Emin Asoğlu’nun da panelist olarak katıldığı toplantının ikinci oturumunda “ Ana Kornea Lezyonlarına Yaklaşım”, Üçüncü oturumda ise “Komplex Koroner  İşlemlerde  Anfiagregan  Antikagregan” konularında sunum yapıldı.

Saat 14.00 de başlayan “Sol Ana Koroner ve Bifurkasyon Toplantısı” toplantı 4 dörbuçuk saat sürdü.

DSC 96536699 1 DSC 96546700 DSC 96576701 DSC 96596702 DSC 96626704 DSC 96666705 DSC 96686706 DSC 96776707 DSC 96856708 DSC 96946709 DSC 96976710

Sağlıkta Kalite Standartları 

 

"Mükemmelliğe Yolculuk" sloganıyla çıktığımız kalite yolculuğuna, Ulusal ve Uluslararası Kalite Kurum ve Kuruluşlarından aldığımız belgeler ile hizmetlerimizi tescilleyerek siz değerli hastalarımız ve hasta yakınlarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaya devam ediyoruz.

Online Başvuru Formu 

 

Hastanelerimizden hizmet aldığınız süre içerisinde hizmet süreçlerimiz hakkında online başvuru formu üzerinden, öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirerek hizmetlerimizin daha iyi olmasına katkı sunabilirsiniz. Lütfen Hastanelerimizde aldığınız hizmet süreciyle ilgili görüşlerinizi bize bildiriniz.

advantage033

Health Tourism

 

Dicle University Medical Faculty Hospitals not only serve our region but also serve all Middle Eastern and Asian countries, especially neighboring countries. This service is one of the most important events in the history and geographical location of Diyarbakir.