01 02 03 04 05

2018-2 İÇTETKİK PLANI

ADI SOYADI TARİH SAAT BÖLÜM/AD/BD/BİRİM/MÜDÜRLÜK
EYLEM CAN ÖZDEMİR- HKS-HÇG ÜYESİ 24.09.2018 09.30-12.00 PALYATİF BAKIM MERKEZİ
  24.09.2018 13.30-16.30 -ÇOCUK HASTALIKLARI ÇOCUK SAĞLIĞI HASTALIKLARI KLİNİĞİ
EYLEM CAN ÖZDEMİR- HKS-HÇG ÜYESİ -ÇOCUK HASTALIKLARI GENEL POLİKLİNİK
EYLEM CAN ÖZDEMİR- HKS-HÇG ÜYESİ 25.09.2018 09.30-12.00 ÇOCUK HAST. ÇOCUK ENDOKRİN BD
EYLEM CAN ÖZDEMİR- HKS-HÇG ÜYESİ 25.09.2018 13.30-16.30 ÇOCUK ACİL BD
EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ 26.09.2018 09.30-12.00 PATOLOJİ AD
EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ 26.09.2018 13.30-16.30 NÜKLEER TIP AD
EYLEM CAN ÖZDEMİR- HKS-HÇG ÜYESİ 28.09.2018 09.30-12.00 ÇOCUK CERRAHİ (Klinik- Poliklinik) 
EYLEM CAN ÖZDEMİR -HKS-HÇG ÜYESİ 28.09.2018 13.30-16.30 ÇOCUK CERRAHİ (YB)
EYLEM CAN ÖZDEMİR--HKS-HÇG ÜYESİ 1.10.2018 09.30-12.00 HEMATOLOJİ BD (Klinik)
EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ 1.10.2018 13.30-16.30 HEMATOLOJİ BD (YB- Poliklinik)
EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ 2.10.2018 09.30-12.00 ORTOPEDİ AD (Klinik)
EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ 2.10.2018 13.30-16.30 ORTOPEDİ AD (YB- Poliklinik)
EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ 3.10.2018 09.30-12.00 EĞİTİM BİRİMİ/ /EĞİTİM KOMİTESİ
EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ 3.10.2018 13.30-16.30 DERİ VE ZÜHREVİ HST. AD (Klinik- Poliklinik)
EYLEM CAN ÖZDEMİR- HKS-HÇG ÜYESİ 4.10.2018 09.30-12.00 ENFEKSİYON HASTALIKLARI AD (Klinik)
EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ 4.10.2018 13.30-16.30 ENFEKSİYON HASTALIKLARI AD (YB-Poliklinik)
EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ 5.10.2018 09.30-12.00 ÜROLOJİ AD (Klinik)
EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ 5.10.2018 13.30-16.30 ÜROLOJİ AD(YB- Poliklinik)
EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ 8.10.2018 09.30-12.00 GENEL CERRAHİ AD(Klinik)
EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ 8.10.2018 13.30-16.30 GENEL CERRAHİ AD(YB)
EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ 9.10.2018 09.30-12.00 GENEL CERRAHİ AD (Endoskopi- Poliklinik)
EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ 9.10.2018 13.30-16.30 ENFEKSİYON KONTROL KOMİTESİ
EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ 10.10.2018 09.30-12.00 ÇOCUK HASTALIKLARI YB-1
EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ 10.10.2018 13.30-16.30 ÇOCUK HASTALIKLARI YB-2
EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ 11.10.2018 09.30-12.00 ÇOCUK HASTALIKLARI İNTANİYE BD
EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ 11.10.2018 13.30-16.30 POLİKLİNİK HİZMETLERİ BİRİMİ
EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ 12.10.2018 09.30-12.00 ÇOCUK HASTALIKLARI HEMATOLOJİ BD
EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ 12.10.2018 13.30-16.30 ANESTEZİ VE REANİMASYON AD
EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ 15.10.2018 09.30-12.00 YENİDOĞAN BD
EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ 15.10.2018 13.30-16.30 HASTA VE ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ KOMİTESİ
ADI SOYADI TARİH SAAT BÖLÜM/AD/BD/BİRİM/MÜDÜRLÜK
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 24.09.2018 09.30-12.00 ENDOKRİNOLOJİ BD(Klinik-Poliklinik)
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 24.09.2018 13.30-16.30 YEMEKHANE VE MUTFAK HİZMETLERİ
GÜLBAHAR YUVANÇ - HKS-HÇG ÜYESİ 25.09.2018 09.30-12.00 ÇOCUK GÖĞÜS BD YB
GÜLBAHAR YUVANÇ - HKS-HÇG ÜYESİ 25.09.2018 13.30-16.30 DİYALİZ MERKEZİ
GÜLBAHAR YUVANÇ –HKS-HÇG ÜYESİ 26.09.2018 09.30-12.00 FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON AD
(Klinik-Poliklinik)
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 26.09.2018 13.30-16.30 RADYASYON GÜVENLİĞİ KOMİTESİ
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 28.09.2018 09.30-12.00 GÖĞÜS HASTALIKLARI AD (Klinik)
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 28.09.2018 13.30-16.30 GÖĞÜS HASTALIKLARI AD (YB-Poliklinik)
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 1.10.2018 09.30-12.00 BEYİN CERRAHİ AD (Klinik-Poliklinik)
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 1.10.2018 13.30-16.30 BEYİN CERRAHİ AD (YB)
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 2.10.2018 09.30-12.00 GÖĞÜS CERRAHİ AD (Klinik)
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 2.10.2018 13.30-16.30 GÖĞÜS CERRAHİ AD (YB-Poliklinik)
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 3.10.2018 09.30-12.00 ACİL TIP AD (Acil Hizmetler)
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 3.10.2018 13.30-16.30 ACİL TIP AD (YB)
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 4.10.2018 09.30-12.00 NEFROLOJİ BD (Klinik)
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 4.10.2018 13.30-16.30 NEFROLOJİ BD (YB-Poliklinik)
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 5.10.2018 09.30-12.00 GASTROENTEROLOJİ BD. (Hepatoloji Klinik)
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 5.10.2018 13.30-16.30 GASTROENTEROLOJİ BD. (Gastroenteroloji-Klinik)
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 8.10.2018 09.30-12.00 GASTROENTEROLOJİ BD.(Endoskopi-Poliklinik)
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 8.10.2018 13.30-16.30 GÖZ BANKASI
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 9.10.2018 09.30-12.00 TRANSFÜZYON MERKEZİ/ TRANSFÜZYON KOMİTESİ
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 9.10.2018 13.30-16.30 ECZANE  
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 10.10.2018 09.30-12.00 KADIN DOĞUM AD(Klinik-Doğum Hizmetleri)
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 10.10.2018 13.30-16.30 KADIN DOĞUM AD(YB-Poliklinik)
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 11.10.2018 09.30-12.00 HASTANE BİLGİ YÖNETİM SİSTEMLERİ
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 11.10.2018 13.30-16.30 RENKLİ KODLAR (Ana Bina-Kalp Hastanesi)
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 12.10.2018 09.30-12.00 NÖROLOJİ AD (YB)
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 12.10.2018 13.30-16.30 NÖROLOJİ AD (Klinik-Poliklinik)
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 13.10.2018 09.30-12.00 AİLE HEKİMLİĞİ AD(Poliklinik)
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 13.10.2018 13.30-16.30 GÖZ HASTALIKLARI AD (Klinik-Poliklinik)
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 14.10.2018 09.30-12.00 RUH SAĞLIĞI HST. AD(Klinik-Poliklinik)
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 14.10.2018 13.30-16.30 STERİLİZASYON MRK. (ANA BİNA)
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 15.10.2018 09.30-12.00 -STERİLİZASYON MRK. (KALP HST)/
-ANGİO (KALP HASTANESİ)
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 15.10.2018 13.30-16.30 PLASTİK CERRAHİ BD (Klinik-Poliklinik)
GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ 16.10.2018 09.30-12.00 PLASTİK CERRAHİ BD (Postop YB)
ADI SOYADI TARİH SAAT BÖLÜM/AD/BD/BİRİM/MÜDÜRLÜK
MURAT BİÇİMLİ-HKS-HÇG ÜYESİ 1.10.2018 13.30-16.30 ORGAN NAKLİ MERKEZİ  (YB-Poliklinik)
MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ 2.10.2018 09.30-12.00 AMELİYATHANE (ANA BİNA)
MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ 2.10.2018 13.30-16.30 RADYOLOJİ AD (Radyoloji 1-2)
MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ 3.10.2018 09.30-12.00 KVC AD (Klinik-Poliklinik)
MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ 3.10.2018 13.30-16.30 KVC AD (YB)
MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ 4.10.2018 09.30-12.00 TIBBİ ONKOLOJİ BD (Klinik)
MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ 4.10.2018 13.30-16.30 TIBBİ ONKOLOJİ BD (YB)
MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ 8.10.2018 13.30-16.30 TIBBİ ONKOLOJİ BD (Kemoterapi-Genel Poliklinik-Aktif Kanser Kayıt)
MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ 9.10.2018 09.30-12.00 SERTİFİKASYON BİRİMİ
MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ 9.10.2018 13.30-16.30 KULAK BURUN BOĞAZ HST. AD
MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ 10.10.2018 09.30-12.00 KARDİYOLOJİ AD (YB)
MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ 10.10.2018 13.30-16.30 KARDİYOLOJİ AD (Klinik-Poliklinik)
MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ 11.10.2018 09.30-12.00 MERKEZ LABORATUVARI (KALP HST.)
MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ 11.10.2018 13.30-16.30 RADYASYON ONKOLOİ AD
MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ 15.10.2018 13.30-16.30 MERKEZ LABORATUVARI (ACİL HST)
MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ 16.10.2018 09.30-12.00 YANIK MERKEZİ
MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ 16.10.2018 13.30-16.30 BAŞHEMŞİRELİK
MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ 17.10.2018 09.30-12.00 DOKU TİPLEME LABORATUVARI
MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ 17.10.2018 13.30-16.30 ÇOCUK GÖĞÜS BD (Poliklinik-Endoskopi)
MURAT BİÇİMLİ - HKS-HÇG ÜYESİ 18.10.2018 09.30-12.00 AMELİYATHANE (KALP HST)
MURAT BİÇİMLİ - HKS-HÇG ÜYESİ 18.10.2018 13.30-16.30 DÂHİLİ YB
MURAT BİÇİMLİ - HKS-HÇG ÜYESİ 22.10.2018 13.30-16.30 MİKROBİYOLOJİ LABORATUVARI
MURAT BİÇİMLİ - HKS-HÇG ÜYESİ 23.10.2018 09.30-12.00 ÇOCUK GÖĞÜS BD (Klinik)
MURAT BİÇİMLİ - HKS-HÇG ÜYESİ 23.10.2018 13.30-16.30 ÇOCUK KARDİYOLOJİ BD (Klinik-Polik.)
       
ADI SOYADI TARİH SAAT BÖLÜM/AD/BD/BİRİM/MÜDÜRLÜK
ZEYNEP YILDIZ- HKS-HÇG ÜYESİ 24.09.2018 09.30-12.00 MORG
ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ 24.09.2018 13.30-16.30 ATIK YÖNETİMİ
ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ 25.09.2018 09.30-12.00 BERBERLİK BİRİMİ
ZEYNEP YILDIZ-HKS-HÇG ÜYESİ 25.09.2018 13.30-16.30 TERZİHANE BİRİMİ
ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ 26.09.2018 09.30-12.00 ADLİ TIP AD
ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ 26.09.2018 13.30-16.30 TAŞIT HİZMETLERİ BİRİMİ
ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ 28.09.2018 09.30-12.00 ÇAMAŞIRHANE BİRİMİ
ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ 28.09.2018 13.30-16.30 PNÖMATİK BİRİMİ
ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ 1.10.2018 09.30-12.00 SAĞLIK KURULU BİRİMİ
ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ 1.10.2018 13.30-16.30 ADLİ KALEM BİRİMİ
ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ 2.10.2018 09.30-12.00 HASTANE TAŞINIR KAYIT VE KONTROL BİRİMİ
ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ 2.10.2018 13.30-16.30 BASIN-YAYIN BİRİMİ
ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ 3.10.2018 09.30-12.00 SAĞLIK TURİZMİ BİRİMİ
ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ 3.10.2018 13.30-16.30 OTELCİLİK HİZMETLERİ 
ADI SOYADI TARİH SAAT BÖLÜM/AD/BD/BİRİM/MÜDÜRLÜK
GÜLTEN EKMEN-HKS-HÇG ÜYESİ 24.09.2018 09.30-12.00 İMMÜNOLOJİ AD
GÜLTEN EKMEN-HKS-HÇG ÜYESİ 24.09.2018 13.30-16.30 BİYOFİZİK AD
GÜLTEN EKMEN-HKS-HÇG ÜYESİ 25.09.2018 09.30-12.00 ANATOMİ AD
GÜLTEN EKMEN-HKS-HÇG ÜYESİ 25.09.2018 13.30-16.30 TIBBİ GENETİK AD
GÜLTEN EKMEN-HKS-HÇG ÜYESİ 26.09.2018 09.30-12.00 TIBBİ FARMAKOLOJİ AD
GÜLTEN EKMEN-HKS-HÇG ÜYESİ 26.09.2018 13.30-16.30 HİSTOLOJİ VE EMBİRYOLOJİ AD
GÜLTEN EKMEN-HKS-HÇG ÜYESİ 28.09.2018 09.30-12.00 TIP TARİHİ VE ETİK KURUL 
GÜLTEN EKMEN-HKS-HÇG ÜYESİ 28.09.2018 13.30-16.30 TIP EĞİTİMİ 
GÜLTEN EKMEN-HKS-HÇG ÜYESİ 1.10.2018 09.30-12.00 HALK SAĞLIĞI
GÜLTEN EKMEN-HKS-HÇG ÜYESİ 1.10.2018 13.30-16.30 TIBBİ BİYOLOJİ AD
GÜLTEN EKMEN-HKS-HÇG ÜYESİ 2.10.2018 09.30-12.00 BİYOİSTATİSTİK AD
GÜLTEN EKMEN-HKS-HÇG ÜYESİ 2.10.2018 13.30-16.30 FİZYOLOJİ AD
GÜLTEN EKMEN-HKS-HÇG ÜYESİ 3.10.2018 09.30-12.00 İSTATİSTİK BİRİMİ
GÜLTEN EKMEN-HKS-HÇG ÜYESİ 3.10.2018 13.30-16.30 SANTRAL HİZMETLERİ
GÜLTEN EKMEN-HKS-HÇG ÜYESİ   09.30-12.00 BİYOMEDİKAL VE KALİBRASYON HİZMETLERİ
4.10.2018
GÜLTEN EKMEN-HKS-HÇG ÜYESİ   13.30-16.30 HASTANE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ/ TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ
4.10.2018
GÜLTEN EKMEN-HKS-HÇG ÜYESİ   09.30-12.00 ÇALIŞAN HAKLARI VE GÜVENLİĞİ BİRİMİ
5.10.2018
GÜLTEN EKMEN-HKS-HÇG ÜYESİ 5.10.2018 13.30-16.30 HASTANE EK ÖDEME BİRİMİ
GÜLTEN EKMEN-HKS-HÇG ÜYESİ 8.10.2018 09.30-12.00 HASTANE GÜVENLİK HİZ. BİRİMİ
GÜLTEN EKMEN-HKS-HÇG ÜYESİ 8.10.2018 13.30-16.30 TEKNİK BAKIM HİZMETLERİ 
GÜLTEN EKMEN-HKS-HÇG ÜYESİ 9.10.2018 09.30-12.00 BİYOKİMYA AD (Temel Tıp)
ADI SOYADI TARİH SAAT BÖLÜM/AD/BD/BİRİM/MÜDÜRLÜK
YEŞİM EKİNCİ ARZU-HKS-HÇG ÜYESİ 24.09.2018 09.30-12.00 HASTA HAKLARI BİRİMİ
YEŞİM EKİNCİ ARZU-HKS-HÇG ÜYESİ 24.09.2018 13.30-16.30 İNSAN KAYNAKLARI BİRİMİ
YEŞİM EKİNCİ ARZU-HKS-HÇG ÜYESİ 25.09.2018 09.30-12.00 BESLENME VE DİYET
YEŞİM EKİNCİ ARZU-HKS-HÇG ÜYESİ 25.09.2018 13.30-16.30 FATURALAMA BİRİMİ
YEŞİM EKİNCİ ARZU-HKS-HÇG ÜYESİ 26.09.2018 09.30-12.00 GENEL ARŞİV
YEŞİM EKİNCİ ARZU-HKS-HÇG ÜYESİ 26.09.2018 13.30-16.30 PERFORMANS BİRİMİ
YEŞİM EKİNCİ ARZU-HKS-HÇG ÜYESİ 28.09.2018 09.30-12.00 SİVİL SAVUNMA BİRİMİ
YEŞİM EKİNCİ ARZU-HKS-HÇG ÜYESİ 28.09.2018 13.30-16.30 PROJE BİRİMİ
YEŞİM EKİNCİ ARZU-HKS-HÇG ÜYESİ 15.10.2018 09.30-12.00 ÇEVRE YÖNETİM BİRİMİ
YEŞİM EKİNCİ ARZU-HKS-HÇG ÜYESİ 15.10.2018 13.30-16.30 TRAFİK KAZALARI SİGORTA TAKİP BİRİMİ
YEŞİM EKİNCİ ARZU-HKS-HÇG ÜYESİ 16.10.2018 09.30-12.00 PMHK
YEŞİM EKİNCİ ARZU-HKS-HÇG ÜYESİ 16.10.2018 13.30-16.30 EVRAK KAYIT VE YAZI İŞLERİ BİRİMİ, PERSONEL İŞLERİ BİRİMİ
YEŞİM EKİNCİ ARZU-HKS-HÇG ÜYESİ 17.10.2018 09.30-12.00 HUKUK İŞLERİ BİRİMİ
ADI SOYADI TARİH SAAT BÖLÜM/AD/BD/BİRİM/MÜDÜRLÜK
Prof.Dr.Murat ORAK-MURAT BİÇİMLİ  24.10.2018 09.30-12.00 BAŞHEKİMLİK
Prof.Dr.Murat ORAK-MURAT BİÇİMLİ 24.10.2018 13.30-16.30 BAŞHEKİM YARDIMCISI
(YB’LAR-ACİL HASTANESİ VS)
Prof.Dr.Murat ORAK-MURAT BİÇİMLİ 25.10.2018 09.30-12.00 BAŞHEKİM YARDIMCILARI
(LABORATUVARLAR-GÖRÜNTÜLEME VS)
Prof.Dr.Murat ORAK -MURAT BİÇİMLİ 25.10.2018 13.30-16.30 BAŞHEKİM YARDIMCILARI
(HBYS-KSK-İSTATİSTİK VS)
Prof.Dr.Murat ORAK -MURAT BİÇİMLİ 30.10.2018 09.30-12.00 BAŞHEKİM YARDIMCILARI
(KLİNİK-POLİKLİNİK-AMELİYATHANE VS)
Prof.Dr.Murat ORAK-MURAT BİÇİMLİ 30.10.2018 13.30-16.30 BAŞHEKİM YARDIMCILARI
(FATURALAMA-ECZANE VS)
Prof.Dr.Murat ORAK-MURAT BİÇİMLİ 31.10.2018 09.30-12.00 BAŞHEKİM YARDIMCILARI
(KALP-ÇOCUK-ONKOLOJİ HASTANESİ)
Dr.Öğr.Üyesi İsmail YILDIZ-MURAT BİÇİMLİ 31.10.2018 13.30-16.30 BAŞMÜDÜRLÜK/MÜDÜRLÜKLER
    09.30-12.00 -TEKNİK VE DESTEK HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ
Dr.Öğr.Üyesi İsmail YILDIZ-MURAT BİÇİMLİ 1.11.2018 -İLGİLİ MÜDÜR YARDIMCILIĞI
    13.30-16.30 -İDARİ VE MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ
Dr.Öğr.Üyesi İsmail YILDIZ-MURAT BİÇİMLİ 1.11.2018 -İLGİLİ MÜDÜR YARDIMCILIĞI

2018-1 İÇ TETKİK PLANI

 

 

ADI SOYADI

TARİH

SAAT

BÖLÜM/AD/BD/BİRİM/MÜDÜRLÜK

DOÇ.DR.SELDA ŞİMŞEK-EYLEM CAN ÖZDEMİR- HKS-HÇG ÜYESİ

07.03.2018

09.30-12.00

YENİDOĞAN BD

EYLEM CAN ÖZDEMİR- GÜLTEN EKMEN HKS-HÇG ÜYESİ

07.03.2018

13.30-16.30

ANESTEZİ VE REANİMASYON AD

EYLEM CAN ÖZDEMİR- HKS-HÇG ÜYESİ

08.03.2018

09.30-12.00

ÇOCUK HASTALIKLARI HEMATOLOJİ BD

EYLEM CAN ÖZDEMİR- HKS-HÇG ÜYESİ

08.03.2018

13.30-16.30

ÇOCUK HASTALIKLARI İNTANİYE BD

EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ

12.03.2018

09.30-12.00

ÇOCUK HASTALIKLARI YB-2

EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ

12.03.2018

13.30-16.30

ÇOCUK HASTALIKLARI YB-1

EYLEM CAN ÖZDEMİR- GÜLTEN EKMEN HKS-HÇG ÜYESİ

13.03.2018

09.30-12.00

ÇOCUK CERRAHİ (Klinik- Poliklinik)

EYLEM CAN ÖZDEMİR -HKS-HÇG ÜYESİ

13.03.2018

13.30-16.30

ÇOCUK CERRAHİ (YB)

EYLEM CAN ÖZDEMİR--HKS-HÇG ÜYESİ

14.03.2018

09.30-12.00

ENFEKSİYON HASTALIKLARI AD (Klinik)

EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ

 

14.03.2018

13.30-16.30

ENFEKSİYON HASTALIKLARI AD (YB-Poliklinik)

EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ

15.03.2018

09.30-12.00

ORTOPEDİ AD (Klinik)

EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ

15.03.2018

13.30-16.30

ORTOPEDİ AD (YB- Poliklinik)

EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ

16.03.2018

09.30-12.00

EĞİTİM BİRİMİ/ /EĞİTİM KOMİTESİ

EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ

16.03.2018

13.30-16.30

DERİ VE ZÜHREVİ HST. AD (Klinik- Poliklinik)

EYLEM CAN ÖZDEMİR- HKS-HÇG ÜYESİ

19.03.2018

09.30-12.00

HEMATOLOJİ BD (Klinik)

EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ

19.03.2018

13.30-16.30

HEMATOLOJİ BD (YB- Poliklinik)

EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ

20.03.2018

09.30-12.00

ÜROLOJİ AD (Klinik)

EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ

20.03.2018

13.30-16.30

ÜROLOJİ AD(YB- Poliklinik)

EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ

21.03.2018

09.30-12.00

GENEL CERRAHİ AD(Klinik)

EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ

21.03.2018

13.30-16.30

GENEL CERRAHİ AD(YB)

EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ

22.03.2018

09.30-12.00

GENEL CERRAHİ AD (Endoskopi- Poliklinik)

EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ

22.03.2018

13.30-16.30

ENFEKSİYON KONTROL KOMİTESİ

EYLEM CAN ÖZDEMİR- HKS-HÇG ÜYESİ

23.03.2018

09.30-12.00

NÜKLEER TIP AD

EYLEM CAN ÖZDEMİR- HKS-HÇG ÜYESİ

23.03.2018

13.30-16.30

PATOLOJİ AD

EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ

26.03.2018

09.30-12.00

ÇOCUK ACİL BD

EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ

26.03.2018

13.30-16.30

TRAFİK KAZALARI SİGORTA TAKİP BİRİMİ

EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ

27.03.2018

09.30-12.00

HASTA VE ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ

27.03.2018

13.30-16.30

ÇEVRE YÖNETİM BİRİMİ

EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ

28.03.2018

09.30-12.00

PMHK

EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ

28.03.2018

13.30-16.30

SAĞLIK TURİZMİ BİRİMİ

EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ

29.03.2018

09.30-12.00

POLİKLİNİK HİZMETLERİ BİRİMİ

 

EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ

 

30.03.2018

09.30-12.00

ÇOCUK HASTALIKLARI ÇOCUK ENDOKRİN BD

 

EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ

 

30.03.2018

13.30-16.30

-ÇOCUK HASTALIKLARI ÇOCUK SAĞLIĞI HASTALIKLARI KLİNİĞİ
-ÇOCUK HASTALIKLARI GENEL POLİKLİNİK

EYLEM CAN ÖZDEMİR-HKS-HÇG ÜYESİ

02.04.2018

09.30-12.00

PALYATİF BAKIM MERKEZİ

ADI SOYADI

TARİH

SAAT

BÖLÜM/AD/BD/BİRİM/MÜDÜRLÜK

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

07.03.2018

09.30-12.00

ENDOKRİNOLOJİ BD(Klinik-Poliklinik)

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

07.03.2018

13.30-16.30

AİLE HEKİMLİĞİ AD(Poliklinik)

DOÇ.DR.SELDA ŞİMŞEK-GÜLBAHAR YUVANÇ - HKS-HÇG ÜYESİ

08.03.2018

09.30-12.00

PLASTİK CERRAHİ BD (Klinik-Poliklinik)

GÜLBAHAR YUVANÇ - GÜLTEN EKMEN HKS-HÇG ÜYESİ

08.03.2018

13.30-16.00

PLASTİK CERRAHİ BD (Postop YB)

GÜLBAHAR YUVANÇ –HKS-HÇG ÜYESİ

12.03.2018

09.30-12.00

FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON AD
(Klinik-Poliklinik)

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

12.03.2018

13.30-16.00

RADYASYON GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

13.03.2018

09.30-12.00

STERİLİZASYON MRK. (ANA BİNA)

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

13.03.2018

13.30-16.30

STERİLİZASYON MRK. (KALP HST)

GÜLBAHAR YUVANÇ –GÜLTEN EKMEN-HKS-HÇG ÜYESİ

14.03.2018

09.30-12.00

BEYİN CERRAHİ AD (Klinik-Poliklinik)

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

14.03.2018

13.30-16.30

BEYİN CERRAHİ AD (YB)

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

15.03.2018

09.30-12.00

GÖĞÜS CERRAHİ AD (Klinik)

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

15.03.2018

13.30-16.30

GÖĞÜS CERRAHİ AD (YB-Poliklinik)

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

16.03.2018

09.30-12.00

ACİL TIP AD (Acil Hizmetler)

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

16.03.2018

13.30-16.30

ACİL TIP AD (YB)

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

19.03.2018

09.30-12.00

NEFROLOJİ BD (Klinik)

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

19.03.2018

13.30-16.30

NEFROLOJİ BD (YB-Poliklinik)

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

20.03.2018

09.30-12.00

GASTROENTEROLOJİ BD. (Hepatoloji Klinik)

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

20.03.2018

13.30-16.30

GASTROENTEROLOJİ BD. (Gastroenteroloji-Klinik)

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

21.03.2018

09.30-12.00

GASTROENTEROLOJİ BD.(Endoskopi-Poliklinik)

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

21.03.2018

13.30-16.30

GÖZ BANKASI

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

22.03.2018

09.30-12.00

BÖLGE KAN MERKEZİ/ TRANSFÜZYON KOMİTESİ

GÜLBAHAR YUVANÇ - GÜLTEN EKMEN HKS-HÇG ÜYESİ

22.03.2018

13.30-16.30

BİYOKİMYA AD (Temel Tıp-Laboratuvar)

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

23.03.2018

09.30-12.00

KADIN DOĞUM AD(Klinik-Doğum Hizmetleri)

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

23.03.2018

13.30-16.30

KADIN DOĞUM AD(YB-Poliklinik)

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

26.03.2018

09.30-12.00

HASTANE BİLGİ YÖNETİM SİSTEMLERİ

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

26.03.2018

13.30-16.30

RENKLİ KODLAR (Ana Bina-Kalp Hastanesi)

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

27.03.2018

09.30-12.00

GÖĞÜS HASTALIKLARI AD (Klinik)

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

27.03.2018

13.30-16.30

GÖĞÜS HASTALIKLARI AD (YB-Poliklinik)

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

28.03.2018

09.30-12.00

DİYALİZ MERKEZİ

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

28.03.2018

13.30-16.30

BİYOMEDİKAL VE KALİBRASYON HİZMETLERİ

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

29.03.2018

09.30-12.00

GÖZ HASTALIKLARI AD (Klinik-Poliklinik)

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

29.03.2018

13.30-16.30

HASTANE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ/TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

30.03.2018

09.30-12.00

SİVİL SAVUNMA BİRİMİ

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

30.03.2018

13.30-16.30

BASIN-YAYIN BİRİMİ

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

02.04.2018

09.30-12.00

RUH SAĞLIĞI HST. AD(Klinik-Poliklinik)

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

02.04.2018

13.30-16.30

ECZANE

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

03.04.2018

09.30-12.00

NÖROLOJİ AD (YB)

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

03.04.2018

13.30-16.30

NÖROLOJİ AD (Klinik-Poliklinik)

GÜLBAHAR YUVANÇ -HKS-HÇG ÜYESİ

04.04.2018

09.30-12.00

ÇOCUK GÖĞÜS BD YB

ADI SOYADI

TARİH

SAAT

BÖLÜM/AD/BD/BİRİM/MÜDÜRLÜK

MURAT BİÇİMLİ-HKS-HÇG ÜYESİ

07.03.2018

13.30-16.30

ÇOCUK KARDİYOLOJİ BD (Klinik-Poliklinik)

MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ

08.03.2018

09.30-12.00

ÇOCUK GÖĞÜS BD (Klinik)

MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ

08.03.2018

13.30-16.30

RADYOLOJİ AD (Radyoloji 1-2)

MURAT BİÇİMLİ - GÜLTEN EKMEN-HKS-HÇG ÜYESİ

12.03.2018

09.30-12.00

RADYASYON ONKOLOİ AD

MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ

13.03.2018

13.30-16.30

DÂHİLİ YB

MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ

14.03.2018

13.30-16.30

YANIK MERKEZİ

MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ

15.03.2018

09.30-12.00

BAŞHEMŞİRELİK

MURAT BİÇİMLİ - GÜLTEN EKMEN HKS-HÇG ÜYESİ

15.03.2018

13.30-16.30

DOKU TİPLEME LABORATUVARI

MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ

16.03.2018

09.30-12.00

SERTİFİKASYON BİRİMİ

MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ

16.03.2018

13.30-16.30

KULAK BURUN BOĞAZ HST. AD

MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ

19.03.2018

09.30-12.00

KARDİYOLOJİ AD (YB)

MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ

20.03.2018

13.30-16.30

KARDİYOLOJİ AD (Klinik-Poliklinik)

MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ

21.03.2018

13.30-16.30

MERKEZ LABORATUVARI (KALP HST.)

MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ

22.03.2018

09.30-12.00

KVC AD (Klinik-Poliklinik)

MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ

22.03.2018

13.30-16.30

KVC AD (YB)

MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ

23.03.2018

09.30-12.00

TIBBİ ONKOLOJİ BD (Klinik)

MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ

23.03.2018

13.30-16.30

TIBBİ ONKOLOJİ BD (YB)

MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ

26.03.2018

09.30-12.00

TIBBİ ONKOLOJİ BD (Genel Poliklinik)
Aktif Kanser Kayıt

MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ

27.03.2018

13.30-16.30

ÇOCUK GÖĞÜS BD (Poliklinik-Endoskopi)

MURAT BİÇİMLİ-HKS-HÇG ÜYESİ

28.03.2018

13.30-16.30

AMELİYATHANE (KALP HST)

MURAT BİÇİMLİ - GÜLTEN EKMEN HKS-HÇG ÜYESİ

29.03.2018

09.30-12.00

MERKEZ LABORATUVARI (ACİL HST)

MURAT BİÇİMLİ - GÜLTEN EKMEN HKS-HÇG ÜYESİ

29.03.2018

13.30-16.30

MİKROBİYOLOJİ LABORATUVARI

MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ

30.03.2018

09.30-12.00

AMELİYATHANE (ANA BİNA)

MURAT BİÇİMLİ -HKS-HÇG ÜYESİ

30.03.2018

13.30-16.30

ORGAN NAKLİ MERKEZİ  (YB-Poliklinik)

ADI SOYADI

TARİH

SAAT

BÖLÜM/AD/BD/BİRİM/MÜDÜRLÜK

ZEYNEP YILDIZ- GÜLTEN EKMEN-HKS-HÇG ÜYESİ

07.03.2018

09.30-12.00

İMMÜNOLOJİ AD

ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

07.03.2018

13.30-16.00

BİYOFİZİK AD

ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

08.03.2018

09.30-12.00

ANATOMİ AD

ZEYNEP YILDIZ-HKS-HÇG ÜYESİ

08.03.2018

13.30-16.00

TIBBİ GENETİK AD

DOÇ.DR.SELDA ŞİMŞEK-ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

12.03.2018

09.30-12.00

TIBBİ FARMAKOLOJİ AD

DOÇ.DR.SELDA ŞİMŞEK-ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

12.03.2018

13.30-16.00

HİSTOLOJİ VE EMBİRYOLOJİ AD

DOÇ.DR.SELDA ŞİMŞEK-ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

13.03.2018

09.30-12.00

TIP TARİHİ VE ETİK KURUL

DOÇ.DR.SELDA ŞİMŞEK-ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

13.03.2018

13.30-16.00

TIP EĞİTİMİ

DOÇ.DR.SELDA ŞİMŞEK- GÜLTEN EKMEN ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

14.03.2018

09.30-12.00

HALK SAĞLIĞI

DOÇ.DR.SELDA ŞİMŞEK-ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

14.03.2018

13.30-16.00

TIBBİ BİYOLOJİ AD

ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

15.03.2018

09.30-12.00

GENEL ARŞİV

ZEYNEP YILDIZ - GÜLTEN EKMEN-HKS-HÇG ÜYESİ

15.03.2018

13.30-15.00

MORG

ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

15.03.2018

15.30-16.30

ADLİ TIP AD

ZEYNEP YILDIZ - GÜLTEN EKMEN HKS-HÇG ÜYESİ

16.03.2018

09.30-12.00

HASTANE EK ÖDEME BİRİMİ

ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

16.03.2018

13.30-16.00

FATURALAMA BİRİMİ

ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

19.03.2018

09.30-12.00

YEMEKHANE VE MUTFAK HİZMETLERİ

ZEYNEP YILDIZ-GÜLTEN EKMEN-HKS-HÇG ÜYESİ

19.03.2018

13.30-15.00

ATIK YÖNETİMİ

ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

20.03.2018

09.30-10.30

TERZİHANE BİRİMİ

ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

20.03.2018

10.45-12.00

ADLİ KALEM BİRİMİ

ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

20.03.2018

13.30-15.00

HASTANE GÜVENLİK HİZ. BİRİMİ

ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

20.03.2018

15.15-16.30

SAĞLIK KURULU BİRİMİ

ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

21.03.2018

09.30-10.30

BERBERLİK BİRİMİ

ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

22.03.2018

10.45-12.00

TAŞIT HİZMETLERİ BİRİMİ

ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

22.03.2018

13.30-15.00

PNÖMATİK BİRİMİ

ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

22.03.2018

15.15-16.30

BESLENME VE DİYET

ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

23.03.2018

09.30-10.30

PERFORMANS BİRİMİ

ZEYNEP YILDIZ - GÜLTEN EKMEN HKS-HÇG ÜYESİ

23.03.2018

10.45-12.00

HASTANE TAŞINIR KAYIT VE KONTROL BİRİMİ

ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

23.03.2018

13.30-14.30

PROJE BİRİMİ

ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

23.03.2018

14.45-16.30

HUKUK İŞLERİ BİRİMİ

ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

26.03.2018

09.30-10.30

ÇAMAŞIRHANE BİRİMİ

ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

26.03.2018

10.45-12.00

ÇALIŞAN HAKLARI VE GÜVENLİĞİ BİRİMİ

ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

26.03.2018

13.30-15.00

EVRAK KAYIT VE YAZI İŞLERİ BİRİMİ, PERSONEL İŞLERİ BİRİMİ

ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

26.03.2018

15.15-16.30

HASTA HAKLARI BİRİMİ

ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

27.03.2018

09.30-10.30

İNSAN KAYNAKLARI BİRİMİ

ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

27.03.2018

10.45-12.00

SANTRAL HİZMETLERİ

ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

28.03.2018

09.30-12.00

BİYOİSTATİSTİK AD

ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

28.03.2018

13.30-16.00

FİZYOLOJİ AD

ZEYNEP YILDIZ -HKS-HÇG ÜYESİ

29.03.2018

09.30-12.00

İSTATİSTİK BİRİMİ

ADI SOYADI

TARİH

SAAT

BÖLÜM/AD/BD/BİRİM/MÜDÜRLÜK

DOÇ. DR.SELDA ŞİMŞEK- -MURAT BİÇİMLİ

02.04.2018

09.30-12.00

BAŞHEKİMLİK

DOÇ. DR.SELDA ŞİMŞEK- - MURAT BİÇİMLİ

 

03.04.2018

13.30-16.30

BAŞHEKİM YARDIMCISI
(YB’LAR-ACİL HASTANESİ VS)

DOÇ. DR.SELDA ŞİMŞEK- - MURAT BİÇİMLİ

 

04.04.2018

13.30-16.30

BAŞHEKİM YARDIMCILARI
(LABORATUVARLAR-GÖRÜNTÜLEME VS)

DOÇ. DR.SELDA ŞİMŞEK- MURAT BİÇİMLİ

05.04.2018

09.30-12.00

BAŞHEKİM YARDIMCILARI
(HBYS-İSTATİSTİK VS)

 

DOÇ. DR.SELDA ŞİMŞEK- MURAT BİÇİMLİ

05.04.2018

13.30-16.30

BAŞHEKİM YARDIMCILARI
(KLİNİK-POLİKLİNİK-AMELİYATHANE VS)

DOÇ. DR.SELDA ŞİMŞEK- - MURAT BİÇİMLİ

06.04.2018

09.30-12.00

BAŞHEKİM YARDIMCILARI
(FATURALAMA-ECZANE VS)

 

DOÇ. DR.SELDA ŞİMŞEK- - MURAT BİÇİMLİ

06.04.2018

13.30-16.30

BAŞHEKİM YARDIMCILARI
KALP-ÇOCUK-ONKOLOJİ HASTANESİ)

 DOÇ. DR.SELDA ŞİMŞEK

09.04.2018

13.30-16.30

KSK

DOÇ. DR.SELDA ŞİMŞEK- - MURAT BİÇİMLİ

09.04.2018

09.30-12.00

BAŞMÜDÜRLÜK

 

DOÇ. DR.SELDA ŞİMŞEK- MURAT BİÇİMLİ

10.04.2018

13.30-16.30

-TEKNİK BAKIM HİZMETLER  MÜDÜRLÜĞÜ
(Teknik Bakım Hizmetleri)
-İLGİLİ MÜDÜR YARDIMCILIĞI

DOÇ. DR.SELDA ŞİMŞEK- MURAT BİÇİMLİ

11.04.2018

13.30-16.30

-MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ
(Hastane Satın Alma-Hastane Satın Alma Komisyonu)
-İLGİLİ MÜDÜR YARDIMCILIĞI

 

DOÇ. DR.SELDA ŞİMŞEK- MURAT BİÇİMLİ

 

12.04.2018

09.30-12.00

-İDARİ VE DESTEK HZİMETLER MÜDÜRLÜĞÜ
-İLGİLİ MÜDÜR YARDIMCILIĞI