01 02 03 04 05

Image
“Çabamız Diyarbakır’ın Sağlık Turizmi Kapsamına Alınmasına Katkı Sunmak"
Dicle Üniversitesi Hastaneleri Başhekimiği, her yıl olduğu gibi 2015 yılında da “Yönetimin Gözden Geçirilmesi” toplantısına devam ettiklerini belirterek; “ Bu  Toplantıda da önceki yılda tespit edilen sorunların değerlendirmesini ve varsa yeni sorunların tespitini yapacaklarını söyledi.

Detaylar

Image

YGG Yönetimin Gözden Geçirilmesi 2014-2. Dönem
Hastanelerimizde yürütülen kalite yönetim sistemi çalışmaları gereği 19 Mart 2015 Perşembe günü yapılan Yönetimin Gözden Geçirmesi toplantısında 2014 yılı 2.dönem iç tetkik sonuçlarına göre bir çok birimimiz %5 Döner Sermaye ödülünü almayı başardı. 

Detaylar
Image
D.Ü. Hastanelerinde “ İyi Uygulama Proje Yarışması” Düzenlendi.

Amaç Hizmet Standardını Yükseltmek

Dicle Üniversitesi Hastaneleri kalite çalışmaları çerçevesinde, ‘İyi Uygulama Proje Yarışması’ düzenledi. Kalite ve Strateji Geliştirme Koordinatörlüğü tarafından organize edilen yarışma ile Sağlık Hizmet Kalite Standartları (SHKS)’nın etkinliğinin artırılması ve çalışanlar tarafından benimsenmesinin amaçlandığı belirtildi.

Image
D.Ü. Tanıtım Günlerinin Gözdesi Oldu.

 

Ankaralılar, Diyarbakır’ın doğunun lider şehri konumunda olduğunu, Dicle  Üniversite’sinin eğitim ve öğretim kalitesiyle gelişen, güzelleşen imajından büyük mutluluk duyduklarını, de ifade ettiler.

Detaylar
Image

İLK TOPLANTI İNTÖRLERLE YAPILDI

Cuma, 13 Temmuz 2012 09:32

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları çerçevesinde 2010 yılında başlatılan İç İletişim Sohbet Toplantılarının üçüncü etabı başladı. Hastaneler Başhekimliği,, 2012 yılının ilk sohbet toplantısını İntörlerle yaptı.Detaylar

 

Image

İLK TOPLANTI İNTÖRLERLE YAPILDI

Başhekim;

“Değerlendirenler üniversite hastaneleri içerisinde en iyi hastane olduğumuzu söylüyorlar. Ancak biz yinede daha iyiye gidebilmek için en güçlü ve en zayıf iki yanımızın olduğunu söylüyor ve öz eleştiri yapıyoruz.” dedi.Detaylar