ELEKTROMEKANİK BARİYER SİSTEMİ

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimliği Satınalma Birimi tarafından Yaklaşık Maliyette olan 2 adet Elektromekanik Bariyer Sistemi 4734 sayılı 22/D maddesi ile alıma çıkılacaktır.10 gün içinde Yaklaşık Maliyetinin tarafımıza gönderilmesi hususunda;

Gereğini rica ederim.

 Yandaki linke tıklayınız..3.pdf

Sağlıkta Kalite Standartları 

 

"Mükemmelliğe Yolculuk" sloganıyla çıktığımız kalite yolculuğuna, Ulusal ve Uluslararası Kalite Kurum ve Kuruluşlarından aldığımız belgeler ile hizmetlerimizi tescilleyerek siz değerli hastalarımız ve hasta yakınlarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaya devam ediyoruz.

Online Başvuru Formu 

 

Hastanelerimizden hizmet aldığınız süre içerisinde hizmet süreçlerimiz hakkında online başvuru formu üzerinden, öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirerek hizmetlerimizin daha iyi olmasına katkı sunabilirsiniz. Lütfen Hastanelerimizde aldığınız hizmet süreciyle ilgili görüşlerinizi bize bildiriniz.

advantage033

Health Tourism

 

Dicle University Medical Faculty Hospitals not only serve our region but also serve all Middle Eastern and Asian countries, especially neighboring countries. This service is one of the most important events in the history and geographical location of Diyarbakir.