Performans Birimi

Performans Birimi Hastanemizin B katında yer almaktadır. Hastane personellerin performans ödemesini, asgari geçim indirimi, nöbet ve icap ücretleri, izinlerin hesaplanması (doğum izni, babalık izni,  ölüm  izni,  mazeret  izni,  rapor,    refakat  izni  vb.)  denge  tazminatı,  terfi  kıdemi  gibi  bilgiler performans biriminde güncellenir.

Ulaşım: Tıp Fakültesi derslikleri üstü 2.kat 

Dahili: 4243

Sağlıkta Kalite Standartları 

 

"Mükemmelliğe Yolculuk" sloganıyla çıktığımız kalite yolculuğuna, Ulusal ve Uluslararası Kalite Kurum ve Kuruluşlarından aldığımız belgeler ile hizmetlerimizi tescilleyerek siz değerli hastalarımız ve hasta yakınlarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaya devam ediyoruz.

Online Başvuru Formu 

 

Hastanelerimizden hizmet aldığınız süre içerisinde hizmet süreçlerimiz hakkında online başvuru formu üzerinden, öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirerek hizmetlerimizin daha iyi olmasına katkı sunabilirsiniz. Lütfen Hastanelerimizde aldığınız hizmet süreciyle ilgili görüşlerinizi bize bildiriniz.

advantage033

Health Tourism

 

Dicle University Medical Faculty Hospitals not only serve our region but also serve all Middle Eastern and Asian countries, especially neighboring countries. This service is one of the most important events in the history and geographical location of Diyarbakir.