İstatistik Birimi

Yataklı Tedavi Kurumları Mevzuatı doğrultusunda kuruma ait tüm çalışmaları gösteren İdari-Mali-Teknik ve Tıbbi İstatistik verilerinin toplanıp, kontrol edilmesi, düzenlenmesi, istatistiksel olarak değerlendirmesi, standardize edilmesi, tüm resmi istatistiklerin ve yazışmalarının hazırlanarak, Bakanlık Merkez Teşkilatlara e-posta ve üst yazıları ile Sağlık Müdürlüğüne göndermek ve Hastanemiz birimlerine yaptıkları  çalışmalar hakkında bilgi vermekte, Hastanelerimiz hakkında sayısal verileri sunmaktadır.

Sağlıkta Kalite Standartları 

 

"Mükemmelliğe Yolculuk" sloganıyla çıktığımız kalite yolculuğuna, Ulusal ve Uluslararası Kalite Kurum ve Kuruluşlarından aldığımız belgeler ile hizmetlerimizi tescilleyerek siz değerli hastalarımız ve hasta yakınlarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaya devam ediyoruz.

Online Başvuru Formu 

 

Hastanelerimizden hizmet aldığınız süre içerisinde hizmet süreçlerimiz hakkında online başvuru formu üzerinden, öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirerek hizmetlerimizin daha iyi olmasına katkı sunabilirsiniz. Lütfen Hastanelerimizde aldığınız hizmet süreciyle ilgili görüşlerinizi bize bildiriniz.

advantage033

Health Tourism

 

Dicle University Medical Faculty Hospitals not only serve our region but also serve all Middle Eastern and Asian countries, especially neighboring countries. This service is one of the most important events in the history and geographical location of Diyarbakir.