Faturalama Birimi

Hastanemizde ayaktan muayene olan ve yatarak tedavileri tamamlanan hastaların Sağlık Uygulama Tebliği(SUT) hükümleri çerçevesinde her türlü tetkik, ilaç ve sarf malzemelerinin eksiksiz girildiğinin kontrolü yapılarak, SUT hükümlerine göre uyarlayıp uygun zamanda faturalarını hazırlamak. Her ay dönem sonlandırmasından sonra ay sonunda kesilen faturaları muhasebeleştirilerek bağlı olunan saymanlık müdürlüğüne teslim edilmesi görevlerini yapmaktadır. Tıp Fakültesi Dekanlığı  2.katında hizmet vermektedir.

Sağlıkta Kalite Standartları 

 

"Mükemmelliğe Yolculuk" sloganıyla çıktığımız kalite yolculuğuna, Ulusal ve Uluslararası Kalite Kurum ve Kuruluşlarından aldığımız belgeler ile hizmetlerimizi tescilleyerek siz değerli hastalarımız ve hasta yakınlarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaya devam ediyoruz.

Online Başvuru Formu 

 

Hastanelerimizden hizmet aldığınız süre içerisinde hizmet süreçlerimiz hakkında online başvuru formu üzerinden, öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirerek hizmetlerimizin daha iyi olmasına katkı sunabilirsiniz. Lütfen Hastanelerimizde aldığınız hizmet süreciyle ilgili görüşlerinizi bize bildiriniz.

advantage033

Health Tourism

 

Dicle University Medical Faculty Hospitals not only serve our region but also serve all Middle Eastern and Asian countries, especially neighboring countries. This service is one of the most important events in the history and geographical location of Diyarbakir.