35,10,0,50,1
25,600,60,0,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
0,2,1,0,2,40,15,5,2,1,0,20,0,1

Çocuk Hastanesi

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri sağlık kampüsünde hizmet veren çocuk hastanemiz 120 yatak kapasitesi ile

Kalp Hastanesi

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk ve tek Kalp Hastanesi olarak hizmet veren Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi’nde

Onkoloji Hastanesi

Bölgenin en büyük kanser teşhis ve tedavi hastanesi olan Onkoloji Hastanemizde Medikal Onkoloji ve Radyasyon

Acil Hastanesi

Acil ve Travmatoloji Hastanemiz, 11 bin metrekare kapalı alanda 68’i Yoğun Bakım yatağı olmak üzere toplamda 110

e randevu1 e sonuc yemek1 e rehber gebe son1

1-7 Ekim Dünya Emzirme Haftası

3

1-7 Ekim Dünya Emzirme Haftası nedeniyle Diyarbakır Dicle Üniversitesi Hastanesi Başhekimliği tarafından anne sütü ve emzirmenin önemi hakkında farkındalık oluşturmak için Yenidoğan ve Kadın Doğum Klinikleri ziyaret edildi.

Anne Sütü ,bebekle anne arasında özel bir sevgi bağı kurulmasını sağlar
Ziyarette, bebeklerde ilk 6 ayda anne sütünün önemine değinen Diyarbakır Dicle Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Mehmet Akdağ; “Anne ve bebek dostu hastane olarak kliniklerimizde anne ve gebelerimize anne sütünün önemini anlatarak bu konuda farkındalık yaratmaya çalışıyoruz ,unutulmamalıdır ki anne sütü yeni doğan bebek için en iyi, en doğal besindir, Başta beslenme olmak üzere bebek ve anneye sağlık, bağışıklık, gelişimsel yönden pek çok faydası vardır .Her zaman taze ve mikropsuzdur, daima hazırdır, bedavadır, özel harcama gerektirmez, Bebekle anne arasında özel bir sevgi bağı kurulmasını sağlar, sindirimi kolaydır, İlk ağız sütü bebeği hastalıklardan korur ilk aşısıdır. İlk 6 ay sadece anne sütüyle emzirmeye devam edilmelidir.’’ açıklamasını yaptı.

2

1

3

4

5

Sağlıkta Kalite Standartları 

 

"Mükemmelliğe Yolculuk" sloganıyla çıktığımız kalite yolculuğuna, Ulusal ve Uluslararası Kalite Kurum ve Kuruluşlarından aldığımız belgeler ile hizmetlerimizi tescilleyerek siz değerli hastalarımız ve hasta yakınlarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaya devam ediyoruz.

Online Başvuru Formu 

 

Hastanelerimizden hizmet aldığınız süre içerisinde hizmet süreçlerimiz hakkında online başvuru formu üzerinden, öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirerek hizmetlerimizin daha iyi olmasına katkı sunabilirsiniz. Lütfen Hastanelerimizde aldığınız hizmet süreciyle ilgili görüşlerinizi bize bildiriniz.

advantage033

Health Tourism

 

Dicle University Medical Faculty Hospitals not only serve our region but also serve all Middle Eastern and Asian countries, especially neighboring countries. This service is one of the most important events in the history and geographical location of Diyarbakir.

Ziyaretçiler

449 ziyaretci ve 0 uye cevrimici