35,10,0,50,1
25,600,60,0,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
0,2,1,0,2,40,15,5,2,1,0,20,0,1

Çocuk Hastanesi

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri sağlık kampüsünde hizmet veren çocuk hastanemiz 120 yatak kapasitesi ile

Kalp Hastanesi

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk ve tek Kalp Hastanesi olarak hizmet veren Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi’nde

Onkoloji Hastanesi

Bölgenin en büyük kanser teşhis ve tedavi hastanesi olan Onkoloji Hastanemizde Medikal Onkoloji ve Radyasyon

Acil Hastanesi

Acil ve Travmatoloji Hastanemiz, 11 bin metrekare kapalı alanda 68’i Yoğun Bakım yatağı olmak üzere toplamda 110

e randevu e sonuc yemek1 e rehber gebe son1

Başhekim Kadiroğlu, Yeni Yıla Hastanede Hasta, Hasta Yakını Ve Çalışanlarla Girdi

2

 

Dicle Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Dicle Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Ali Kemal Kadiroğlu, yeni yıla hastanede tedavi gören hastalar ile hasta yakını ve çalışanlarla birlikte girdi.

Dicle Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Dicle Üniversitesi Hastaneleri Başhekimi Prof.Dr. Ali Kemal Kadiroğlu, yeni yılın ilk dakikalarında Tip Fakültesi Hastanesini ziyaret etti. Hastalar ile hasta yakını ve çalışanların yeni yılını kutlayan Kadiroğlu, çocuklar ile yakından ilgilendi.

2020 Yılında hastane olarak birinci hedefimiz özveri ile çalışarak hastalarımıza şifa dağıtmaya devam etmek olduğunun altını çizen Kadiroğlu, “Hepimizin gelecekle ilgili hayalleri ve planları vardır. Bunların gerçekleşmesindeki en önemli unsur sağlığımıza değer vermek ve onu korumaktır. Sevdiklerimize en güzel hediye kendi sağlığımızdır. 2020 yılında hastane olarak hedefimiz özveri ile çalışarak hastalarımıza şifa dağıtmaya devam etmektir. Bu düşüncelerle, yeni yılın öncelikle çalışanlarımıza, Diyarbakır halkına ve tüm ülkemize sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ederim” diye konuştu.

5

1

3

45

Sağlıkta Kalite Standartları 

 

"Mükemmelliğe Yolculuk" sloganıyla çıktığımız kalite yolculuğuna, Ulusal ve Uluslararası Kalite Kurum ve Kuruluşlarından aldığımız belgeler ile hizmetlerimizi tescilleyerek siz değerli hastalarımız ve hasta yakınlarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaya devam ediyoruz.

Online Başvuru Formu 

 

Hastanelerimizden hizmet aldığınız süre içerisinde hizmet süreçlerimiz hakkında online başvuru formu üzerinden, öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirerek hizmetlerimizin daha iyi olmasına katkı sunabilirsiniz. Lütfen Hastanelerimizde aldığınız hizmet süreciyle ilgili görüşlerinizi bize bildiriniz.

advantage033

Health Tourism

 

Dicle University Medical Faculty Hospitals not only serve our region but also serve all Middle Eastern and Asian countries, especially neighboring countries. This service is one of the most important events in the history and geographical location of Diyarbakir.

Dicle Üniversitesi
Hastaneleri Türkçe
Dicle University
Hospitals English
مستشفى جامعة المادة
عربى

Ziyaretçiler

589 ziyaretci ve 0 uye cevrimici