35,10,0,50,1
25,600,60,0,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
0,2,1,0,2,40,15,5,2,1,0,20,0,1

Çocuk Hastanesi

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri sağlık kampüsünde hizmet veren çocuk hastanemiz 120 yatak kapasitesi ile

Kalp Hastanesi

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk ve tek Kalp Hastanesi olarak hizmet veren Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi’nde

Onkoloji Hastanesi

Bölgenin en büyük kanser teşhis ve tedavi hastanesi olan Onkoloji Hastanemizde Medikal Onkoloji ve Radyasyon

Acil Hastanesi

Acil ve Travmatoloji Hastanemiz, 11 bin metrekare kapalı alanda 68’i Yoğun Bakım yatağı olmak üzere toplamda 110

e randevu e sonuc yemek1 e rehber gebe son1

3. Aralık Dünya Engelliler Günü Kutlandı

8

 

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü ‘nü Tıp Fakültesi Konferans salonunda gerçekleştirdiği etkinlikle kutladı.

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimlik Sosyal Komite tarafından düzenlenen etkinliğe Dicle Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Ali Kemal Kadiroğlu, Başhekim Yardımcıları Doç.Dr.Fesih Aktar, Dr.Öğretim Üyesi İsmail Yıldız, Tıp Fakültesi Hastanesi Başhemşiresi ve Sosyal Komite Başkanı Rahime Atlı ve Sağlık çalışanları katıldı.

 “Asıl engel anlayıştaki engeldir”

Etkinlik açılış konuşmasını yapan Dicle Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Ali Kemal Kadiroğlu, “Her yıl 3 aralık Dünya Engelliler Günü olarak kutlanmakta ,aslında ben böyle bir adlandırmayı doğru bulmuyorum çünkü her engel aşılabilir dolayısıyla engelsiz bir hayat olduğuna inanıyorum zira bugün gelinen noktada şunu çok iyi görebiliyoruz ki artık spor ve bilim alanlarında faaliyet gösteren bir çok insanlarımız var.

Asıl engellinin anlayıştaki engel olduğunu belirten Kadiroğlu ;Şu gerçeği ortaya çıkarmamız lazım asıl engel insana bakıştaki engeldir, sevgideki engeldir, yeteri kadar görememekteki engeldir esas olan bu engellerdir, azimle, gayretle, ilgiyle ve imkan tanındığında çok güzel işler yapılabileceğine hepimiz şahidiz. diye konuştu.

Daha sonra kürsüye çıkan hastane çalışanlarından işitme engelli Nalan Kaya işaret diliyle hayat hikayesini anlattı.

Azerbeycanlı Kum sanatı ustası ve Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi Nevruz Ahmedov günün anlam ve önemine binaen yapmış olduğu görsel şölen ilgiyle izlendi.

Etkinlik tüm katılımcıların iştirak ettiği pasta kesimiyle sona erdi.

1

2

3

3

4

5

6

7

8

 

 

Sağlıkta Kalite Standartları 

 

"Mükemmelliğe Yolculuk" sloganıyla çıktığımız kalite yolculuğuna, Ulusal ve Uluslararası Kalite Kurum ve Kuruluşlarından aldığımız belgeler ile hizmetlerimizi tescilleyerek siz değerli hastalarımız ve hasta yakınlarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaya devam ediyoruz.

Online Başvuru Formu 

 

Hastanelerimizden hizmet aldığınız süre içerisinde hizmet süreçlerimiz hakkında online başvuru formu üzerinden, öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirerek hizmetlerimizin daha iyi olmasına katkı sunabilirsiniz. Lütfen Hastanelerimizde aldığınız hizmet süreciyle ilgili görüşlerinizi bize bildiriniz.

advantage033

Health Tourism

 

Dicle University Medical Faculty Hospitals not only serve our region but also serve all Middle Eastern and Asian countries, especially neighboring countries. This service is one of the most important events in the history and geographical location of Diyarbakir.

Dicle Üniversitesi
Hastaneleri Türkçe
Dicle University
Hospitals English
مستشفى جامعة المادة
عربى

Ziyaretçiler

243 ziyaretci ve 0 uye cevrimici