35,10,0,50,1
25,600,60,0,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
0,2,1,0,2,40,15,5,2,1,0,20,0,1

Çocuk Hastanesi

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri sağlık kampüsünde hizmet veren çocuk hastanemiz 120 yatak kapasitesi ile

Kalp Hastanesi

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk ve tek Kalp Hastanesi olarak hizmet veren Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi’nde

Onkoloji Hastanesi

Bölgenin en büyük kanser teşhis ve tedavi hastanesi olan Onkoloji Hastanemizde Medikal Onkoloji ve Radyasyon

Acil Hastanesi

Acil ve Travmatoloji Hastanemiz, 11 bin metrekare kapalı alanda 68’i Yoğun Bakım yatağı olmak üzere toplamda 110

e randevu1 e sonuc yemek1 e rehber gebe son1

Dicle Üniversitesinde Diyabet Farkındalık Yürüyüşü Düzenlendi

3
Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde, 14 Kasım Dünya Diyabet Günü olması dolayısıyla farkındalık yürüyüşü düzenlendi.
Tıp Fakültesi Hastanesi Sosyal Komitesi tarafından Davul ve Zurnalar eşliğinde düzenlenen farkındalık yürüyüşüne doktorlar, hastane çalışanları ve öğrenciler katıldı.
Yürüyüş öncesinde diyabet konusunda açıklamada bulunan Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Zafer PEKKOLAY, diyabetin bilinen en eski hastalıklardan biri olmasına rağmen tüm dünya da hızlı şekilde artmaya devam ettiğini ve her 3 kişiden birinin diyabet hastası olma tehlikesi bulunduğunu söyledi.
Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Alparslan TUZCU’nun öncülüğünde Tıp Fakültesinin önünde toplanan grup, Öğrenci Yaşam Merkezi istikametinden başlangıç noktasına geldi. Bisiklet Kulübünün de destek verdiği yürüyüş sonrası katılanlara çekiliş ile çeşitli hediyeler verildi.
1
2
3
4
5

Sağlıkta Kalite Standartları 

 

"Mükemmelliğe Yolculuk" sloganıyla çıktığımız kalite yolculuğuna, Ulusal ve Uluslararası Kalite Kurum ve Kuruluşlarından aldığımız belgeler ile hizmetlerimizi tescilleyerek siz değerli hastalarımız ve hasta yakınlarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaya devam ediyoruz.

Online Başvuru Formu 

 

Hastanelerimizden hizmet aldığınız süre içerisinde hizmet süreçlerimiz hakkında online başvuru formu üzerinden, öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirerek hizmetlerimizin daha iyi olmasına katkı sunabilirsiniz. Lütfen Hastanelerimizde aldığınız hizmet süreciyle ilgili görüşlerinizi bize bildiriniz.

advantage033

Health Tourism

 

Dicle University Medical Faculty Hospitals not only serve our region but also serve all Middle Eastern and Asian countries, especially neighboring countries. This service is one of the most important events in the history and geographical location of Diyarbakir.

Ziyaretçiler

405 ziyaretci ve 0 uye cevrimici