35,10,0,50,1
25,600,60,0,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
0,2,1,0,2,40,15,5,2,1,0,20,0,1

Çocuk Hastanesi

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri sağlık kampüsünde hizmet veren çocuk hastanemiz 120 yatak kapasitesi ile

Kalp Hastanesi

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk ve tek Kalp Hastanesi olarak hizmet veren Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi’nde

Onkoloji Hastanesi

Bölgenin en büyük kanser teşhis ve tedavi hastanesi olan Onkoloji Hastanemizde Medikal Onkoloji ve Radyasyon

Acil Hastanesi

Acil ve Travmatoloji Hastanemiz, 11 bin metrekare kapalı alanda 68’i Yoğun Bakım yatağı olmak üzere toplamda 110

e randevu1 e sonuc yemek1 e rehber gebe son1

Hükümlü Ve Tutuklu Kliniği İle Adli Tıp Anabilim Dalı Açılışı Gerçekleşti

6

 

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri bünyesinde Hükümlü ve Tutukluların Muayene ve Tedavilerinin yapılacağı klinik açıldı. Hastanede tedavi görmesi gereken hükümlüler için özel olarak açılan ve dizayn edilen kliniğin açılışı Dicle Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Talip GÜL, Cumhuriyet Savcıları M. Emin ŞEN ve Mehmet ERGİN, Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. A. Kemal KADİROĞLU, Jandarma Tabur Komutanı, Yarbay Özkan MERCAN, Açık Cezaevi Müdürü Yüksel ALAN’ın katılımıyla gerçekleşti.

Cezaevi’nde kalan tutuklu ve mahkûmların tedavilerinin yapılması için sevk edilen hastaların her türlü donanım ve cihazın olduğu klinikte tedavi olacağını belirten GÜL, Adli Tıp Anabilim Dalının da açılışını gerçekleştirdi.

GÜL, Hükümlü ve Tutuklu Kliniğinin de bölgede eksik olduğunu ve savcılarla istişare sonucu kliniği hizmete açtıklarını belirterek, bir sene önce yapımı başlanan kliniğin standartların üzerinde dizayn edilerek, hastaların konforuna özen gösterilerek 8 yataklı bir koğuş olarak hizmete açıldığını söyledi.

Savcı Mehmet ERGİN ise uzun süredir devam eden projenin tamamlandığını, hükümlülerin sağlık ihtiyaçlarını gidermek için yapılan bu projede emeği geçenlere teşekkür etti.

Rektör GÜL daha sonra Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. A. Kemal KADİROĞLU ile beraber Tıp Fakültesi Hastanelerinin önünde bulunan Hasta Yakını Bekleme salonu ve kantinleri de inceledi.

2 

 

3 

4 

5 

6 

7 

8 

9 

10 

11 

14 

15 

17 

18 

19 

 

Sağlıkta Kalite Standartları 

 

"Mükemmelliğe Yolculuk" sloganıyla çıktığımız kalite yolculuğuna, Ulusal ve Uluslararası Kalite Kurum ve Kuruluşlarından aldığımız belgeler ile hizmetlerimizi tescilleyerek siz değerli hastalarımız ve hasta yakınlarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaya devam ediyoruz.

Online Başvuru Formu 

 

Hastanelerimizden hizmet aldığınız süre içerisinde hizmet süreçlerimiz hakkında online başvuru formu üzerinden, öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirerek hizmetlerimizin daha iyi olmasına katkı sunabilirsiniz. Lütfen Hastanelerimizde aldığınız hizmet süreciyle ilgili görüşlerinizi bize bildiriniz.

advantage033

Health Tourism

 

Dicle University Medical Faculty Hospitals not only serve our region but also serve all Middle Eastern and Asian countries, especially neighboring countries. This service is one of the most important events in the history and geographical location of Diyarbakir.

Ziyaretçiler

218 ziyaretci ve 0 uye cevrimici