35,10,0,50,1
25,600,60,0,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
0,2,1,0,2,40,15,5,2,1,0,20,0,1

Çocuk Hastanesi

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri sağlık kampüsünde hizmet veren çocuk hastanemiz 120 yatak kapasitesi ile

Kalp Hastanesi

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk ve tek Kalp Hastanesi olarak hizmet veren Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi’nde

Onkoloji Hastanesi

Bölgenin en büyük kanser teşhis ve tedavi hastanesi olan Onkoloji Hastanemizde Medikal Onkoloji ve Radyasyon

Acil Hastanesi

Acil ve Travmatoloji Hastanemiz, 11 bin metrekare kapalı alanda 68’i Yoğun Bakım yatağı olmak üzere toplamda 110

e randevu1 e sonuc yemek1 e rehber gebe son1

Çocuklara Tiyatro Gösterisi

3

 

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi gören hasta çocuklara ODTÜ  Tiyatro ekibi  Keşifintarafından “Martı'ya Uçmayı Öğreten Kedi“ isimli oyun sahnelendi.

Dicle ÜniversitesiTıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimlik Sosyal Komitesinin organizasyonu ve Dicle Üniversitesi Kolektif Tiyatro Atölyesi (DÜKTA) ile Tiyatrasi Tiyatro Kulübünün katkılarıyla Kalp Hastanesi konferans salonunda  gerçekleşen etkinliğe hasta çocukların yanı sıra Rengarenk eğitim yuvasında öğrenim gören Sur'lu çocuklar da katıldı.

Dicle Üniversitesi Rektör yardımcısı  ve Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Ali Kemal Kadiroğlu ve Başhemşire Rahime Atlı çocuklarla birlikte tiyatroyu izleyerek mutluluklarına ortak oldular.

Martı ve Kedi'nin arkadaşlığı üzerinden dayanışma ve farklılıklarımızı kabul etme konusunu anlatan tiyatro gösterisi büyük beğeni aldı

Etkinlik sonunda Tiyatro Keşifin oyuncuları çocuklarla  birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

1 

2 

3 

4

 

Sağlıkta Kalite Standartları 

 

"Mükemmelliğe Yolculuk" sloganıyla çıktığımız kalite yolculuğuna, Ulusal ve Uluslararası Kalite Kurum ve Kuruluşlarından aldığımız belgeler ile hizmetlerimizi tescilleyerek siz değerli hastalarımız ve hasta yakınlarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaya devam ediyoruz.

Online Başvuru Formu 

 

Hastanelerimizden hizmet aldığınız süre içerisinde hizmet süreçlerimiz hakkında online başvuru formu üzerinden, öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirerek hizmetlerimizin daha iyi olmasına katkı sunabilirsiniz. Lütfen Hastanelerimizde aldığınız hizmet süreciyle ilgili görüşlerinizi bize bildiriniz.

advantage033

Health Tourism

 

Dicle University Medical Faculty Hospitals not only serve our region but also serve all Middle Eastern and Asian countries, especially neighboring countries. This service is one of the most important events in the history and geographical location of Diyarbakir.

Ziyaretçiler

233 ziyaretci ve 0 uye cevrimici