35,10,0,50,1
25,600,60,0,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
0,2,1,0,2,40,15,5,2,1,0,20,0,1

Çocuk Hastanesi

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri sağlık kampüsünde hizmet veren çocuk hastanemiz 120 yatak kapasitesi ile

Kalp Hastanesi

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk ve tek Kalp Hastanesi olarak hizmet veren Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi’nde

Onkoloji Hastanesi

Bölgenin en büyük kanser teşhis ve tedavi hastanesi olan Onkoloji Hastanemizde Medikal Onkoloji ve Radyasyon

Acil Hastanesi

Acil ve Travmatoloji Hastanemiz, 11 bin metrekare kapalı alanda 68’i Yoğun Bakım yatağı olmak üzere toplamda 110

e randevu e sonuc yemek1 e rehber gebe son1

Başhekimden Bayram Ziyareti

5

Ramazan bayramı nedeniyle Dicle Üniversitesi Rektör yardımcısı ve Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimi Prof.Dr.Ali Kemal Kadiroğlu ve beraberindeki hastane yöneticileri ile birlikte   hasta servislerini ziyaret ederek hasta ,hasta yakını ve sağlık çalışanlarının bayramını kutlayarak, şeker ikram etti. 
Hastane yöneticileri ile birlikte katlarını gezen Başhekim Kadiroğlu, hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulunarak durumları hakkında ilgililerden bilgi aldı. Ziyaret sonrası kısa bir açıklama yapan Başhekim Kadiroğlu “Başı rahmet ortası mağfiret sonu cehennemden kurtuluş olan mübarek Ramazan ayını idrak etmenin sonunda Ramazan bayramının sevincini yaşamaktayız, bu bayramlar hüzünlerin unutulduğu, küskünlerin barıştığı, sevincin paylaşıldığı günlerdir, bizde hastane yönetimi olarak hastanemizde tedavi görmekte olan hasta, hasta yakını  ve sağlık çalışanlarımızı ziyaret ederek onlara moral anlamında manevi destek vermek ve bu bayram sevincini kendileriyle paylaşmak istedik.”
Bayramların  ,insanları birbirine yakınlaştıran kucaklaştıran dayanışmanın ön plana çıktığı özel günler olduğunu belirten Kadiroğlu ; Bu mübarek günlerde  tedavi gören tüm hastalarımıza Yüce Allah’tan şifalar diliyorum ve bir daha ki bayramı  inşallah aileleriyle birlikte geçirirler. Hastaların tedavisi için gece gündüz demeden fedakârca çalışan tüm doktor ve sağlık çalışanlarının bayramını kutluyorum. dedi.
1 2 3 4 5 6 7 8 9  10 11
 

 

Sağlıkta Kalite Standartları 

 

"Mükemmelliğe Yolculuk" sloganıyla çıktığımız kalite yolculuğuna, Ulusal ve Uluslararası Kalite Kurum ve Kuruluşlarından aldığımız belgeler ile hizmetlerimizi tescilleyerek siz değerli hastalarımız ve hasta yakınlarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaya devam ediyoruz.

Online Başvuru Formu 

 

Hastanelerimizden hizmet aldığınız süre içerisinde hizmet süreçlerimiz hakkında online başvuru formu üzerinden, öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirerek hizmetlerimizin daha iyi olmasına katkı sunabilirsiniz. Lütfen Hastanelerimizde aldığınız hizmet süreciyle ilgili görüşlerinizi bize bildiriniz.

advantage033

Health Tourism

 

Dicle University Medical Faculty Hospitals not only serve our region but also serve all Middle Eastern and Asian countries, especially neighboring countries. This service is one of the most important events in the history and geographical location of Diyarbakir.

Dicle Üniversitesi
Hastaneleri Türkçe
Dicle University
Hospitals English
مستشفى جامعة المادة
عربى

Ziyaretçiler

278 ziyaretci ve 0 uye cevrimici