35,10,0,50,1
25,600,60,0,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
0,2,1,0,2,40,15,5,2,1,0,20,0,1

Çocuk Hastanesi

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri sağlık kampüsünde hizmet veren çocuk hastanemiz 120 yatak kapasitesi ile

Kalp Hastanesi

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk ve tek Kalp Hastanesi olarak hizmet veren Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi’nde

Onkoloji Hastanesi

Bölgenin en büyük kanser teşhis ve tedavi hastanesi olan Onkoloji Hastanemizde Medikal Onkoloji ve Radyasyon

Acil Hastanesi

Acil ve Travmatoloji Hastanemiz, 11 bin metrekare kapalı alanda 68’i Yoğun Bakım yatağı olmak üzere toplamda 110

e randevu e sonuc yemek1 e rehber gebe son1

Çocuk Hastanesi Kan Alma Ünitesi Yenilendi

4

 

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi kan alma ünitesi , Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’ nin ilk mezunlarından olan merhum Çocuk Hekimi Dr. Savaş Atalay anısına ailesi tarafından dizayn edilerek hizmete açıldı.

Yeniden dizayn edilen kan alma ünitesinin açılış törenine  Dicle Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimi Prof.Dr.Ali Kemal Kadiroğlu, Çocuk Hastalıkları Anabilimdalı başkanı Prof.Dr. Mehmet Celal Devecioğlu, Göğüs Hastalıkları Anabilimdalı öğretim üyesi ve Tıp Fakültesi eski dekanlarından Prof.Dr.Recep Işık, Öğretim üyeleri, sağlık çalışanları ve Merhum Dr.Savaş Atalay’ın ailesi katıldı.

Dicle Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimi Prof.Dr.Ali Kemal Kadiroğlu yaptığı konuşmada; Eski kan alma ünitemiz fiziki şartlarda kapasitenin altında küçük bir oda da hizmet veriyordu. Bizde mevcut olan fiziki yapıyı daha kullanışlı hale getirerek  çocuklarımıza ve ailelerine daha konforlu ,ferah bir mekanda hizmet vermeyi amaçladık  bu anlamda bizlere destek olan, katkı sunan Atalay ailesine teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Dedi.

Ünitenin yenilenmesinde katkıları olan  merhum Çocuk Hekimi Dr. Savaş Atalay’ın ailesine adına kardeşi Gönül Atalay’a Dicle Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimi Prof.Dr.Ali Kemal Kadiroğlu tarafından plaket verildi.

 

1 2 3 4 6 

Sağlıkta Kalite Standartları 

 

"Mükemmelliğe Yolculuk" sloganıyla çıktığımız kalite yolculuğuna, Ulusal ve Uluslararası Kalite Kurum ve Kuruluşlarından aldığımız belgeler ile hizmetlerimizi tescilleyerek siz değerli hastalarımız ve hasta yakınlarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaya devam ediyoruz.

Online Başvuru Formu 

 

Hastanelerimizden hizmet aldığınız süre içerisinde hizmet süreçlerimiz hakkında online başvuru formu üzerinden, öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirerek hizmetlerimizin daha iyi olmasına katkı sunabilirsiniz. Lütfen Hastanelerimizde aldığınız hizmet süreciyle ilgili görüşlerinizi bize bildiriniz.

advantage033

Health Tourism

 

Dicle University Medical Faculty Hospitals not only serve our region but also serve all Middle Eastern and Asian countries, especially neighboring countries. This service is one of the most important events in the history and geographical location of Diyarbakir.

Dicle Üniversitesi
Hastaneleri Türkçe
Dicle University
Hospitals English
مستشفى جامعة المادة
عربى

Ziyaretçiler

461 ziyaretci ve 0 uye cevrimici