35,10,0,50,1
25,600,60,0,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
0,2,1,0,2,40,15,5,2,1,0,20,0,1

Çocuk Hastanesi

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri sağlık kampüsünde hizmet veren çocuk hastanemiz 120 yatak kapasitesi ile

Kalp Hastanesi

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk ve tek Kalp Hastanesi olarak hizmet veren Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi’nde

Onkoloji Hastanesi

Bölgenin en büyük kanser teşhis ve tedavi hastanesi olan Onkoloji Hastanemizde Medikal Onkoloji ve Radyasyon

Acil Hastanesi

Acil ve Travmatoloji Hastanemiz, 11 bin metrekare kapalı alanda 68’i Yoğun Bakım yatağı olmak üzere toplamda 110

e randevu1 e sonuc yemek1 e rehber gebe son1

Hemşireler Günü Paneli Düzenlendi

2

 

Dicle Üniversitesi Atatürk Sağlık Yüksekokulu tarafından Hemşirelik Haftası olması münasebetiyle panel düzenlendi.

Kalp Hastanesi konferans salonunda gerçekleşen etkinliğe Rektör Prof. Dr. Talip GÜL, Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakületesi Hastaneler Başhekimi Prof. Dr. Ali Kemal KADİROĞLU, Atatürk Sağlık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa KELLE, Ziya Gökalp Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Giray TOPAL, Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Hakkı M. BİLGİN, öğretim üyeleri, hemşireler ve öğrenciler katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda Atatürk Sağlık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa KELLE ve Atatürk Sağlık Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Dr. Öğretim üyesi Gülhan YİĞİTALP açılış konuşması yaptı.

Prof. Dr. Ali Kemal KADİROĞLU moderatörlüğündeki panel, Öğretim Görevlisi Dr. Mesude DUMAN’ın ““Dünden Bugüne Hemşirelerin Değişen Rolleri” Hastaneler Başhemşiresi Rahime ATLI’nın “Mevcut Rolleri İle Çalışma Hayatında Hemşireler Mutlu Mu?”, Dicle Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Talip GÜL’ün “ Hekim Gözüyle Sağlık Ekibinde Hemşirelerin Yeri” adlı sunumları ile gerçekleşti.

Soru ve Cevap kısmı ile devam eden panelin sonunda Dicle Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tarafından müzik dinletisi gerçekleşti. Program, teşekkür belgesi takdimi ve toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Sağlıkta Kalite Standartları 

 

"Mükemmelliğe Yolculuk" sloganıyla çıktığımız kalite yolculuğuna, Ulusal ve Uluslararası Kalite Kurum ve Kuruluşlarından aldığımız belgeler ile hizmetlerimizi tescilleyerek siz değerli hastalarımız ve hasta yakınlarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaya devam ediyoruz.

Online Başvuru Formu 

 

Hastanelerimizden hizmet aldığınız süre içerisinde hizmet süreçlerimiz hakkında online başvuru formu üzerinden, öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirerek hizmetlerimizin daha iyi olmasına katkı sunabilirsiniz. Lütfen Hastanelerimizde aldığınız hizmet süreciyle ilgili görüşlerinizi bize bildiriniz.

advantage033

Health Tourism

 

Dicle University Medical Faculty Hospitals not only serve our region but also serve all Middle Eastern and Asian countries, especially neighboring countries. This service is one of the most important events in the history and geographical location of Diyarbakir.

Ziyaretçiler

624 ziyaretci ve 0 uye cevrimici