tel randevu2

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • 0850 480 21 00
e randevu e sonuc yemek1 e rehber gebe son1

Çocuk Hastanesi

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri sağlık kampüsünde hizmet veren çocuk hastanemiz 120 yatak kapasitesi ile

Kalp Hastanesi1

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk ve tek Kalp Hastanesi olarak hizmet veren Dicle Üniversitesi Kalp Hastanesi’nde

Onkoloji Hastanesi1

Bölgenin en büyük kanser teşhis ve tedavi hastanesi olan Onkoloji Hastanemizde Medikal Onkoloji ve Radyasyon Onkolojisi

Acil Hastanesi

Acil ve Travmatoloji Hastanemiz, 11 bin metrekare kapalı alanda 68’i Yoğun Bakım yatağı olmak üzere toplamda 110

23 Nisan Çocuk Şenliği

14

 

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimlik Sosyal Komite tarafından organize edilen 23 Nisan Çocuk Şenliği Kalp Hastanesi konferans salonunda gerçekleştirildi.

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanelerinde tedavi gören çocuk hastalara yönelik yapılan şenlik Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kent Konservatuarı Herses çok sesli Koro’nun minik konseriyle başladı, daha sonra Ziya Gökalp Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Eğitimi Bölümü öğrencilerin oluşan Tezgahta İyilik Var Kulübünün gerçekleştirdiği müzikli oyunla devam etti, kendini müziğin temposuna kaptıran çocukların mutlulukları yüzlerinden okunuyordu. Pasta kesiminin ardından Kayapınar Gençlik ve Spor merkezi Hat sanatçıları tarafından çocukların isimleri yazıldığı belgelerin verilmesiyle şenlik sona erdi.

1 2 3 5 6 8 9 10 11 12 13 14 

Sağlıkta Kalite Standartları 

 

"Mükemmelliğe Yolculuk" sloganıyla çıktığımız kalite yolculuğuna, Ulusal ve Uluslararası Kalite Kurum ve Kuruluşlarından aldığımız belgeler ile hizmetlerimizi tescilleyerek siz değerli hastalarımız ve hasta yakınlarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmaya devam ediyoruz.

Online Başvuru Formu 

 

Hastanelerimizden hizmet aldığınız süre içerisinde hizmet süreçlerimiz hakkında online başvuru formu üzerinden, öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirerek hizmetlerimizin daha iyi olmasına katkı sunabilirsiniz. Lütfen Hastanelerimizde aldığınız hizmet süreciyle ilgili görüşlerinizi bize bildiriniz.

advantage033

Health Tourism

 

Dicle University Medical Faculty Hospitals not only serve our region but also serve all Middle Eastern and Asian countries, especially neighboring countries. This service is one of the most important events in the history and geographical location of Diyarbakir.